Ispravljanje Alu felgi - Sarajevo?

Ispravljanje Alu felgi - Sarajevo?

Član
ja sam bio prekjučer kod tog u lukavici, nije htio da ispravlja trodijelne felge, kao ne moze uraditi to.
 
Legend
Meni je senad radio dvojdijelne (bbs rm) i dobri ih je uradio.. to je onaj lik u visokom..

Braca (rajlovac) su mi radile BBSice one moje sto su na golfu bile RS (trodijelne) doduse radili su samo alu gitovanje, nisam bio nesto pretjerano zadovoljan, sfuserili su..

generalno ni sa jednim od njih nisam bio zadovoljan kako rade ispravljenje.
 
Član
Ne vjeujem da ce mu jure uzeti raditi felge jer se poceo baviti drugim poslovima tako da nema vremena za to osim ako ne ubere dobru kintu :icon_question:
 
Član
s1ck je napisao(la):
ja sam bio prekjučer kod tog u lukavici, nije htio da ispravlja trodijelne felge, kao ne moze uraditi to.

Posteno od njega, to cijenim kad kaze, a ne ko drugi uzmu pa sfusere...
Ja sam kod njega montirao zimske na celicne, a te AL sto sam skinuo rekao mi je da su krive i pokazao na masini, pitao sam za cijenu, 50 KM da 2 ispravi, i planirao sam to za koji dan uraditi kad budem vracao AL, jer vidim da ga ljudi hvale.

Imao bih pitanje, posle tog ispravljanja jel se pokvari-unisti onaj lak preko AL felgi, vidi li se to? Oni koji su to radili?
 
Član
Senda u Visokom predobro radi, vise puta sam ispravljao svoje felge kod njega lik bez greske radi, ljudi su mu znali donjeti felgu u kesi u komadima on je opet sastavi ;) ako treba br javi ......
 
Član
Otvaram staru temu al hitno mi je potrebna informacija tj. lokacija tog covjeka sto ispravlja felge a nalazi se negdje na putu Lukavica-Vraca, sto preciznije, ako moze nekako na karti da ko pokaze, i ako moze broj telefona
 
Član
Pa nije Njujork druže. Spuštaj se od Vraca prema Lukavici. Voziš dok ne ugledaš pumpu koja ti bude sa lijeve strane, i odmah nakon pumpe sa iste strane je Koronja.
 
Legend
Jedan dodatak na temu, tj pozitivno iskustvo..
Juce smo bili u servisu "braca" u rajlovcu, radili su 2 17ke AEZ, perfektno ispravljene..
Nisu nesto usluzni i profesionalni, imaju neke čobane sto rade, ali urade posao kako treba..
za 2 17ke su uzeli 50km, dakle 25km/kom cisto da se i to zna..

Namik, koliko senad uzima znas li slucajno ?
 
Član
@Noke mislim da ti cobani i jesu "braca" :D

Ja sam jednu felgu ispravljao kod njih i puno vise zamjerki nego "pohvala" imam;
1) Neprofesionalni su totalno
2) Ne daju prici sobi u kojoj ispravljaju felge, k'o da je neka pamet... Ili sta znam, mozda drkaju po felgama unutra
3) Ne griju felge kad ih ispravljaju, ostavljaju preduboke riseve
 
Član
ja sam bio par puta kod "brace" i bas su nagodni bili. sto se tice usluge sve pohvale za njih od mene...
 
Član
Bracu znam i znam kako rade, ljudi kad hoce urade vrh ali kad nisu raspolozeni nece uraditi top. Kako naletis na njihovo raspolozenje jbg :/
 
Top