Iskutva oko chrysler 300c ?

Iskutva oko chrysler 300c ?

Član
Moj COL ovdje ništa od info-a. Ono što sam ja čuo iz 3-će ruke je da dobro podnose makadam i da kad ga kupuješ najbolje je tražit auto koje niko nije prerađivao.
 
Član
Sad bas da je taj 300c veca pojava od e60 sa m paketom ili recimo sa bez unutrasnjosti i ne znam, u Bihacu imaju 2 ja mislim i nisu iskreno pojava... Meni licno lice hmm kako bi rekao kao cigla nekako na cesti, bez 20 cola felga ne lici ni nasta... Veca mi je pojava recimo e39 sa m paketom i V8 ili pravi M kad je pod haubom kad zarezi ili audi a6 sa V6 ili V8 motorom kad fino rezi pod haubom, malo spustem i felge a ima vec je su to klase auta, a bas da taj 300c mi nekako ne ide u njihovu klasu, nekako je po meni on ispod njih i prije se okrenem za bmw e60 i audi a6 karavan spusten sa 18-skama nego za tim 300c pa cak ima i mustang i uzivo mustang je iskreno prdacina :D
 
BHT Ovisnik
I ja sam citao da su preudobni naspram konkurencije,mada i ne bili kada je standarna dimenzija gume 235-60-18 :D Mada ja to i trazim, auto koje nije sređeno niti ce biti sređeno, znaci manje vise trazim bukvalno limuzinu za svaki dan, sto s ovim dobivam, auto preko 5m i skoro 2m siroko. Auto na oci vise ide uz bmw 7 nego 5
chrysler_300c_srt8_vs_bmw_m5_test_05.jpg

( u 300c je ovakva i standarna guzica,bez prerada,dok je u E60 ovo vrh)

I ja se bome okrenem za svakim volvom, ali nije to u pitanju. Shvatite da ne kupujem auto za trke, to mogu i s volvom.
Osobno sam veliki ljubitelj bmw-a posebno serije e60, ali kao sto rekoh,meni ne treba jurilica, meni ne treba da se cuje kako reži, meni treba izvorno auto da je privlacno i udobno. Uzevsi u obzir da je 300c svaki vikend iznajmljen za svatove, dok e60, E klasu i sl. bas ne iznajmljuju niti mozes tkao zaraditi s njima novac. Ovo je privlacnije samim time sto je rijetkost. I volva sam se zasitio sto se tice sređivanja i to s ovim autom ne mislim.
Znam kako i sta ljudi traze zato mi treba ovakav auto jer ga mogu voziti svaki dan i sluziti u svrsi zarade.
 
Legend
cole mani se corava posla :)
Bolje ti je da uzmes 7iicu kakvu u fullu ili a8icu neku bas sredjenu nego da se "boris" sa ovim cudom ako vec planiras auto za te svrhe..
Ja sam taj posao radio sa audijem a6 i znam sta te ljude privlaci (unutrasnjost)..

Auto sa siberom, neka opasna koza, dvd fazoni i rahat si..
 
Član
Ako bas hoces nesto sto niko u bih nema a da je iole atraktivno pogledaj saab 9-5 2011. 3.0 awd :)
 
Član
ja lično, da mene neko vozi il voza češće nebi pogledao u tog crayslera.
sad cu ti ja dat jedan prijedlog, onako kako ja zamiljam taj tvoj biznis.
uzmes sebi nekog mercedesa vito. i onda ga uradis nesto slično ovome

ulozit ces u auto 10 000 KM , ostatak ostavi za ove prerade. malo okolo sredit felge, boja itd. unutra pozadi dole nabacas tih šankova , dvd playera , televizora itd..
 
BHT Ovisnik
A jeste vi cudni ljudi, ja sam rekao konkretno ovo auto. Ja nisam labilna osoba da ce mi netko nametati misljenje, zacrtam si u zivotu cilj i postizem ga, tako da hocu ovo. Da sam kao ostali vozio bih golfa.
Sto se tice drugih auta rekao sam kupio bih sebi S60 turbaka i uzivam. Treba mi limuzina, slicno town car ali za svaki dan i zelim ovo. U talu sam sa nkim firmama za vjencanje i zelim ga tu iznajmljivati i koristiti usput i za druge svrhe. Ima vec u gradu da to covjek radi i zauzet je svaki vikend za dobre novce, ljudi ga naproste zele za vjencanja. Kazem vam znam sta hocu i ako znate nesto vezano za to recite. Uzmi klasicni E60 i klasicni 300C jedan pored drugog i vidi koji je masivniji i pogodniji za te stvari. Zatim uđi unutra i vidi isto tako. Stric mi ima E65, tetka E66, sin joj E60. Upoznat sam sa svim auta, ali znam sta i kako hocu. Svatko zeli nesto sto se ne viđa svaki dan.
 
Ja sam unajmio sebi za svadbu bas 300C, tu iz Mostara je covjek koji ima crnog i bijelog. Meni osobno auto je pojava. Bilo je na svadbi i "okaša" i 5ica i A6ica, ali izgledaju smiješno prema 300C. Govorim samo o vizualnom dojmu. Nekvaliteta unutrašnjosti i ljuljanje u krivinama su sporedne stvari kod tog auta. Ne bih ga nikada kupio za svakodnevnu upotrebu ali za najam za posebne prilike je odličan izbor. :)
 
Poslednja izmena:
Član
Drug ne znam za djelove,ali auto je kao strasno kao pojava,vidio sam par puta ovdje u TR 300c CH table,meni je mrak auto, a vozio sam se u Vovo S80 i to je po meni najjace auto .Ali svako ima svoje u svakom slucaju uzmi sta ti mislis da je najbolje
 
Član
Ako itko zna ista o odrzavanju toga auta neka napise ili nek se potrudi i nek potrazi na internetu ceste mane kod tih auta i kod tog motora....Uostalom Col3 je poput mene kad nesto zeli tesko ga itko moze da omete....Ako si toliko zagrijan za to auto kupi ga ionako znas da ne moze sve u zivotu biti "pun pogodak" nesto dobijes nesto izgubis,ocekivam ga predstavljenog u garazi uskoro :D
 
BHT Ovisnik
Moj prvi izbor bi bio volvo da kupujem za sebe osobno auto. Hvala porsche, tako sam i mislio, s obzirom da od starog kolega za duplo manje novce iznajmljuje ML-a opet zaradi dovoljno za registraciju,servise i stalne kvarove na njemu,tako da mislim da cu i ja moci izvuci.
Necu da se zalijecem odmah. Prvo zelim znati koji od ova 2 motora odabrati, koje su im mane, na sto trebam obratiti paznju jer bih svakako ako ga kupovao isao u Njemacku po njega, pa da znam na sto da gledam. Ja se isto nadam da cu ga uparati :)
 
Top