Iskutva oko chrysler 300c ?

Iskutva oko chrysler 300c ?

BHT Ovisnik
Pozdrav, imam pitanja u vezi navedenog auta. Posto prodajem BMW, a i Volvo se vrti u oglasu uz dzipa imam skoro jedno auto viska gledam da si uzmem 300c jer ga planiram i zbog nekog posla. Kako sam iscitao posjeduje mercedesove dijelove. Kolega posjeduje navedeno auto ali 5.7 HEMI dok mene zanima 3.5 V6 benzinac i 3.0d. Zanimaju me iskutva ako netko poznaje vlasnika ovog auta. Kakvi su sa potrosnim dijelovima, dal trapovi, diskovi i sl. odgovara od mercedesa ili cega vec, kakvi su im motori, vise sam zagrijan za ovaj 3.5. Znam da nema neke performanse,ali me to na ovakvom autu i ne zanima toliko. Da li je skuplji/jeftiniji za odrzavati od E60, E klase i sl. Te koliko su dijelovi dostupni i jesu li zeznuti za raditi i sl.
Hvala
 
BHT Ovisnik
Hahah nasao neke bugarke pa nemogu se tek tako pojaviti s necim bezveze :p
Planiram neko vozanje i sl., uglavom znat ce se ako ga nabavim haha. Nisu skupi po njemackoj pa gledam da dovedem
 
Član
Sto se tice dijelova trebalo bi da odgovaraju neki dijelovi od Lancia Thema, jer je u sustini isto auto sa znakom Lancia! A sto se tice odrzavanja, mislim da je skuplji i od BMW-a i Merca iz razloga sto nisu zastupljeni toliko kod nas, samim tim i nabavka dijelova je manja! Ali sve se moze nabaviti!
 
Član
300C je napravljen na platformi W211 e klase (mislim na prvu seriju), davno sam nekad o njemu čitao tako da ne znam dal mu dijelovi pašu sa w211, al se dobro sjećam činjenice koja mi je zapala za oko, to da je nosivost tog auta po fabrici 300 ili 350 kg, (ne sjećam se tačno :D)
 
BHT Ovisnik
Nosivost mu je 550kg? To sam i ja cuo da je na bazi w211 i da njihov 3.0 motor nosi..
Mislim da je nova linija na bazi lancie,ja mislim ovaj model 2004-2010. Jel zna tko jesu kvarljivi, kakav je i ovaj mercedesov motor ?
Za unutranjost bih mogao i pretrpiti, ni u volvu ni bmwu ne dam da itko rukama dira,tako da bih to zanemario haha. Privlaci me ovo sto na kraju i kaze, drugaciji. Mnogo upecatljivije auto,a takav tip auta mi treba zbog posla, da je luksuzno, misicavo. Od kada je izasao ovaj model ja nemogu da se ne okrenem za njim na cesti. Dok njegovi skuplji rivali E60, w211, A6 i sl. su ucestali, skuplji, a ovaj ima ono nesto.
I nesto sto me dosta iznenadilo je sto benzinac,osjetno slabiji od 3.5 benzinca ima mnogo bolje performanse
 
Član
Da si stavio bilo koje razloge ajde mozda bi te covijek i shvatio....Ali razlog "zbog posla" e sad sam se i ja iznenadio...Jedino sto mi pada na pamet je sto je i Zela napisao lol ...Al et mozda cemo i da vidimo taj poslovni razlog xD
 
BHT Ovisnik
Mozda bih trebao vozati neke poslovne ljude, ili rentati i sl., nebitno sta, bitno je da je upecatljivo. Usput po stranii mozda postanem mdfck Pimp, ali sada mi trebaju savjeti vezani za auto :D
 
Član
Vozio sam ih mnogo, uzasna unutrasnjost znaci UZASNA!
Po mom nekom misljenju 300 je kao dobra riba ali cim je opalis i skine sminku pocinjes da vidis sve stvari koje su skrivene!
Unutra uzasnan, sa vana fino izgleda ako e privlaci taj izgled, ima ok sasiju po snjegu sam ga klizao dobrih 20 minuta bez da sam ikada prije vozio auto, ovdje ih bije glas da se ne kvare i da dobro podnose crnacko odrzavanje auta!
 
BHT Ovisnik
Hahah slikovito pojasnjeno. Ako stavimo na stranu unutrasnjost kakvo je to crnacko odrzavanje auta, u nas u Mostaru su crnci jedino doktori i dobri sportasi haha. S tim 20min mislis klizao da si ga imao na volanu ili da je los pa se otima ?
 
BHT Ovisnik
I kakva je razlika u ostalim dijelovima između diesela i ovog benzinca ? Da li je razlika samo u motoru ili su drugaciji trapovi,ovijes i sl. ?
 
Član
Ma Col3 druze,E klasu nadjes za te pare i miran 220CDI,BMWa je vec teze malo naci..
Ne bih ja nikada ovo auto uzeo jer ko ce to znati,dijelovi sto kako,koji pasu a koji ne,sta ako ti ode recimo vodena pumpa,bubam sada,i moras je narucivati iz boga pitaj odakle i kako sta,mada opet dns se sve moze naci,ali ja opet ne bih ;)
 
BHT Ovisnik
Merc me ne zanima,bmw tu i tamo,ni jedno nije pojava kao ovo, i takvo mi auto treba. Da trazim udobno,kvalitetno,jako i povoljno uzeo bih volvo S60,ali mene zanima samo ovo auto i niti jedno drugo,o drugom i ne razmisljam jer bih inace pitao za njih. 80% nasih drzavljana ne bi volvo,ali ja bih,tako i ovo,pa me zanima svaka informacija koju netko zna
 
Član
To je posteno i razumijem te,znam na sta mislis..Pojava jeste sa vana ali kao sto kaze ovaj jedan unutra je bezveze a i sa slika vidim da je nekakav smijesan ;)
 
Top