Iskustva sa ovim xenon kitovima?

Iskustva sa ovim xenon kitovima?

Član
Franki je napisao(la):
Kako sljaste ksenoni na one obicne farove. je li kao one ksenon sijalice ili bolje :D:icon_question:

Puno bolje kakve ksenon sijalice :D

A to sto kazete da je probano na akumulator pa ne trepti od tog fazona nema nis, prbo sam i ja tako i nisam mogo primijetit dal trepti gledajuci u sijalicu tek kad sam ubaciuo u farove i stao ispred zida je treptalo :icon_rolleyes:

A tacno je i da zavisi i od auta, na starim autima sa manje elektronike manje i problema izgleda manje potrosaca i balsasti imaju bolju struju il su instalacije kvalitetnije ima dosta toga sto bi moglo uticati

A ti xenoni sto se prodaju po sarajavu i po piku svi su oni sa arizone a na arizonu dolaze iz kine tak da ti je to sve jedno gdje kupis i kolko platis skoro je sve isto, i Emir ove uzima na arizoni kod nekog super rade kod nekog ima problema a isti set jebga ne mos nikad znat da mos garantovat, a i nisu neke pare da se daje i garancija neko na vlastiti rizik uzmes pa ak valja valja ak ne trazis druge i ajd i ja sam tako :D

Usput ove balsate zadnje sto sam uzeo pise nesto na njima JingWei :D ti su mi se pokazali najbolji i pise da je izlazna stuja 20A a na onim prije sto sam imo pisalo je 6A :icon_rolleyes:
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Liga je napisao(la):
Anais je napisao(la):
Jebat ih sad, sta im ja mogu... bio bi sretniji od tebe da mi ne trepere ali sta je tu je

Ma kvaran je EmirEX, nije na brata ni malo... :lol:

Mrs tamo :lol:

Boga mi Emire, džaba ti i najbolja reklama kad imas nezadovoljne musterije...

Meni najbolje rade xenoni od Lige i Ede, po godinu i pol mi sijalice rade ozbiljno...

I nema žmirka, mora ne mora, dva puta sam dobio nov balas od Ede a od lige jednom novu instalaciju i sve je radilo bez problema...

Konto sam i od Emira uzet jedne al posle Anaisovog iskustva boga mi neću, zeznut je Emir trgovac, da mi se nesto zapali ne daj bože.. :lol:
 
Top