Iskustva sa ovim xenon kitovima?

Iskustva sa ovim xenon kitovima?

Član
Je li uzimao iko do sada ove kitove :icon_question:
nemam sta ocekivati ali bih ga uzeo radi rezervnih dijelova posto ce moji brzo riknuti ;)

http://www.pik.ba/artikal/2778632/xenon-set/
 
Član
Drug, svi ti aftermarket kitovi su tu u sustini isti i poticu sa istog mjesta, radice posao kao svi drugi ;)
 
Član
Kako koje auto, kod mene na ovom setu je snop poskakvio kad stojim ispred zida navece primijeti se da poskakuje snop svjetlosti sijalica trepti, bilo do balsata njih zamijenio uzeo kvalitetnije i vise se ne desava to

Jedna od tih balasta dao GreenDevilu kod njega na golfu super radi bez ikakvih problema izgleda manje elektronike na autu i imaju vise struje ;)

I na ovim iz seta je izlazna struja 6A a ove poslije sto sam kupio 20A :icon_eek: pa ima i to veze :D

Kupi pa probaj nisu neke pare ;)
 
Član
Mislim da su ovi kod mene.... zamjenio 5-6 setova na svakom su mi treperale sijalice... jbg neznam sta da ti kazem... ako hoces imalo kvalitetnije aftermakret xenone trazi OLLO
 
Član
Imam ja iskustva kupio sam ih u arizoni i platio 50km i balasti su toliko lagani da sam ih vratio cim sam ih izvadio iz kutije nisam hteo ni da ih stavljem na auto i zamenio za neke skuplje u istoj su toj kutiji i doplatio sam jos 30km oni su normalni i rade ok vec pola godine
 
Legend
Anais je napisao(la):
Mislim da su ovi kod mene.... zamjenio 5-6 setova na svakom su mi treperale sijalice... jbg neznam sta da ti kazem... ako hoces imalo kvalitetnije aftermakret xenone trazi OLLO

to sto trerepcu se da rijestiti, samo se trebas javiti na pravo mjesto... ;)

a za 65KM sam sebi mozes dati garanciju... :)
 
Super Moderator
Ja imam nekih setova i najbolje su mi se pokazali oni stari setovi i veliki stari balasti
Neki dan na motor stavio jedan balast malo tanji dok sam cekao da donesem ove svoje stare debele da smontiram komplet xenon i kad sam ih donijeo skopcam jedan na drugi far hajd reko da n mijenjam sad obadva sta ima veze ako su razliciti. Kad dam kontakt svjetla se upale odma nemam prekidaca i tako da svaki put kad dam kontakt upali se ova sijalica koja je skopcana na stari balast a ova na tankom pocne treperiti i ugasi se pa moram kontakt paliti i gasiti i kad sam probao oba stara balasta nemam sad nikakvih problema i ne trepere sijalice nikako a koristio sam ih vec dugo
 
Član
Liga je napisao(la):
Anais je napisao(la):
Mislim da su ovi kod mene.... zamjenio 5-6 setova na svakom su mi treperale sijalice... jbg neznam sta da ti kazem... ako hoces imalo kvalitetnije aftermakret xenone trazi OLLO

to sto trerepcu se da rijestiti, samo se trebas javiti na pravo mjesto... ;)

a za 65KM sam sebi mozes dati garanciju... :)

da. postoji rjesenje za treperenje. davno rijeseno i skontano ;)
jelde liga 2x ono sto spojis na ovo i utaknes u to i sve na kraju besprijekorno radi
 
Član
sve je tu negdje. ali ja sam uzimao i jeftinije i skuplje varijante. jeftinije varijente slabije svijetle nego one koje sam kupovao kod ede.
opet kad budem sebi uzimao uzimam samo kod njega.
 
Član
mario05 je napisao(la):
sve je tu negdje. ali ja sam uzimao i jeftinije i skuplje varijante. jeftinije varijente slabije svijetle nego one koje sam kupovao kod ede.
opet kad budem sebi uzimao uzimam samo kod njega.

aha..dobra informacija ;)
meni je pozelenila jedna sijalica pa zato hocu da uzmem rezervnih dijelova :cool:
 
Super Moderator
Liga je napisao(la):
Anais je napisao(la):
Mislim da su ovi kod mene.... zamjenio 5-6 setova na svakom su mi treperale sijalice... jbg neznam sta da ti kazem... ako hoces imalo kvalitetnije aftermakret xenone trazi OLLO

to sto trerepcu se da rijestiti, samo se trebas javiti na pravo mjesto... ;)

a za 65KM sam sebi mozes dati garanciju... :)

ja koliko znam kad trepere znaci da ne valjaju.. ja bi to odma u smece
jel to neka tajna kako se rijesi? Koliko naplacujes? Svaka cast ako znas rjesenje, ja sam te uvijek mijenjao
 
Legend
allroad je napisao(la):
ja koliko znam kad trepere znaci da ne valjaju.. ja bi to odma u smece
jel to neka tajna kako se rijesi? Koliko naplacujes? Svaka cast ako znas rjesenje, ja sam te uvijek mijenjao

Te iste xenone stavis na drugo neko auto i tamo rade bez problema... dolazio sam u dodir sa dosta skupljim xenonima koji imaju isti problem... nesto se ne poklopi kako treba i nece da rade kako bi trebalo...

U sustini i nije tajna, al ima vise nacina da se to rijesi u zavisnosti koje je auto u pitanju...

Skrabo je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
sve je tu negdje. ali ja sam uzimao i jeftinije i skuplje varijante. jeftinije varijente slabije svijetle nego one koje sam kupovao kod ede.
opet kad budem sebi uzimao uzimam samo kod njega.

aha..dobra informacija ;)
meni je pozelenila jedna sijalica pa zato hocu da uzmem rezervnih dijelova :cool:

to je ono sto je najbitnije... pouzdan dobavljac i onda ne razmisljas puno, nego kupis provjereno, a to je u svtari (kada sve saberes) najjeftinija varijanta... ;)
 
Član
Dovoljno je reci da je cijena u nabavci ovih DC setova koji su sada preplavili trziste duplo manja od AC setova. Naravno dolaze iz Kine i jedni i drugi ali ima itekako razlike.
 
Top