Iskustva i mišljenja o ZTE i huawei telefonima

Iskustva i mišljenja o ZTE i huawei telefonima

Član
RS Turbo, nije samo to do performansi. Nije 1.4GHz 1.4GHz isto ko što sam čito da xflow motor od 150KS ide bolje od zeteca sa 200KS. Nisam ljubitelj iphone-a ali rade odlično, koristim 5s ( dual core 1.3GHz i 1GB RAM) i koristim s2 (dual 1,2 i 1GB RAM) i ne mogu se porediti, ako je to radi 100MHz onda stvarno :D Ne treba se zamarati time što piše, ima mnogo više faktora. I dan danas ipad prve generacije sa 256 rama i 1000 mhz cpu radi ko singerica... Skupi jesu i sve to stoji, ali ovo samo navodim da se ne gledaju samo performanse i ono što piše, jer eto poredim i kameru na 5s i na s2 i nebo i zemlja, iako bi čovjek reko da su iste jer su 8mpx, ali to nije mjerilo .
 
Član
RS Turbo, nije samo to do performansi. Nije 1.4GHz 1.4GHz isto ko što sam čito da xflow motor od 150KS ide bolje od zeteca sa 200KS. Nisam ljubitelj iphone-a ali rade odlično, koristim 5s ( dual core 1.3GHz i 1GB RAM) i koristim s2 (dual 1,2 i 1GB RAM) i ne mogu se porediti, ako je to radi 100MHz onda stvarno :D Ne treba se zamarati time što piše, ima mnogo više faktora. I dan danas ipad prve generacije sa 256 rama i 1000 mhz cpu radi ko singerica... Skupi jesu i sve to stoji, ali ovo samo navodim da se ne gledaju samo performanse i ono što piše, jer eto poredim i kameru na 5s i na s2 i nebo i zemlja, iako bi čovjek reko da su iste jer su 8mpx, ali to nije mjerilo .

Ne možeš to tako gledati. Porediš 5s koji je par godina ispred S2 i iako su oba dual core, u pitanju je druga generacija i arhitektura procesora, tako da to nije u pitanju 100mhz. iPhone je smješan. Ja imam Nexus 4 a novi iPhone 6, obični, ne plus, tek ima ono što ja odavno imam što se tiče harvera, a vidi mu cijene.
 
Član
ne poredim ih direktno, samo hoću reć da se ne može samo gledati ono što piše, količina rama i brzina u mhz nije jedino mjerilo... Svaki apple-ov uređaj sa manje hardvera radi isto ili bolje od drugih... Imo sam i S3 i nije bio brz kao 5s, a s3 ima quad core procesor... Samo nemojte puno vjerovat tim specifikacijama, jer nekad uređaj sa dual corom radi bolje od nekog quad core-a... ako imate priliku probajte, testirajte ;)
 
Član
Dobro hajde moze i tako :D:D:D
Ali gdje ces reci da je Iphone 6 prevazidjen prije dvije godine ccc ;);)
Dual core procesor 1.4 GHz :) ja prije godinu i po sam uzeo bezimeni kinez koji nosi dual core 1.2 GHz i 760 rama ako se ne varam... 1GB rama mobiteli imali prije mozda 2 god, 8MP kameru takodje prije mozda 2 godine, sada svi malo bolji mobiteli nose 13MP kamere... Sada nijedan mob od 350-400km (govorim o normalnim mobitelima a ne precjenjenim) i vise maraka nemas da nema ispod 2GB rama i quad core i octa core processor... Zar dual core i 1GB rama nije bilo prije jedno godinu i po dana kao masina od mobitela a sada je je samo jedan od prosjecnih mobitela koji kupis za 200+ km nov sa garancijom od godinu dana... I kao iphone sa 1gb rama i 1.4 dual core processorom je masina hahaha trebamo se ibretiti tome hahahaha isto bilo sa 3GS kad je izasao pa nbajava sada mozete ne samo slikati, sada mozete da i snimate hahaha a to mobiteli prije njega imali jedno 3 godine hahahaha Dok sada obicne kopije iphone ili oni sto nose samo Android na sebi logo, nose quad core procesore i 1gb rama i 5 i 8MP kamere za nekih smijesnih 150-180 dolara :)
iPhone nije nista vise nego samo pretplacen mobitel ;) koji kaska dosta dosta za drugima ali opet kod njih je to inovacija :bag:
Ali ljudi ga kupuju da se pokazu kao da oni imaju pare, status kao neki pokazuju, a ja iskreno zalim te ljude koji se pokusavaju pokazati na taj nacin, preko mobitela hahahaha :D
@zlajaaa koliko god to bila druga generacija processora ja bi radje imao 1.7 octa core procesor i 3GB DDR3 rama nego dual core 1.4 i 1gb rama, pogotovo kad je pitanje da se uzme za 3 puta manje para, pa pricamo o mobitelu a ne o necem sto je eh bom sada... iPhone uzimaju ljudi koji hoce da pokazu kao neki status kao imaju pare i nista vise...
Dao sam ti gore poredjenje Huawei-a onog i tog iPhone 6 pa ti pogledaj koji je bolji a da ne govorim o jos boljim mobitelima koji su opet jeftiniji od iPhone 6, ko trazi performanse mobitela sigurno nece uzeti iPhone...
 
Poslednja izmena:
Član
Dual core procesor 1.4 GHz :) ja prije godinu i po sam uzeo bezimeni kinez koji nosi dual core 1.2 GHz i 760 rama ako se ne varam... 1GB rama mobiteli imali prije mozda 2 god, 8MP kameru takodje prije mozda 2 godine, sada svi malo bolji mobiteli nose 13MP kamere... Sada nijedan mob od 350-400km (govorim o normalnim mobitelima a ne precjenjenim) i vise maraka nemas da nema ispod 2GB rama i quad core i octa core processor... Zar dual core i 1GB rama nije bilo prije jedno godinu i po dana kao masina od mobitela a sada je je samo jedan od prosjecnih mobitela koji kupis za 200+ km nov sa garancijom od godinu dana... I kao iphone sa 1gb rama i 1.4 dual core processorom je masina hahaha trebamo se ibretiti tome hahahaha isto bilo sa 3GS kad je izasao pa nbajava sada mozete ne samo slikati, sada mozete da i snimate hahaha a to mobiteli prije njega imali jedno 3 godine hahahaha Dok sada obicne kopije iphone ili oni sto nose samo Android na sebi logo, nose quad core procesore i 1gb rama i 5 i 8MP kamere za nekih smijesnih 150-180 dolara :)
iPhone nije nista vise nego samo pretplacen mobitel ;) koji kaska dosta dosta za drugima ali opet kod njih je to inovacija :bag:
Ali ljudi ga kupuju da se pokazu kao da oni imaju pare, status kao neki pokazuju, a ja iskreno zalim te ljude koji se pokusavaju pokazati na taj nacin, preko mobitela hahahaha :D

Pratim i mrzi me da pisem....al moram :)

Objasni mi zasto iphone 5s pravi skoro identican skor u svakoj aplikaciji i svakom testu kao npr note 3? A sto se tice specifikacija je 3 puta slabiji...imao sam 5s zamjenio sam ga za note 3 samo zbog malog displaya....Druga stvar ios je puno bolji sistem od androida , eo primjer imas 3 gb rama na note 3 , sistem vuce skoro 1.5 GB ako ne i vise.... I ja se slazem da je iphone precjenjen al nemoze se reci da telefoni nevaljaju....
 
Član
Pratim i mrzi me da pisem....al moram :)

Objasni mi zasto iphone 5s pravi skoro identican skor u svakoj aplikaciji i svakom testu kao npr note 3? A sto se tice specifikacija je 3 puta slabiji...imao sam 5s zamjenio sam ga za note 3 samo zbog malog displaya....Druga stvar ios je puno bolji sistem od androida , eo primjer imas 3 gb rama na note 3 , sistem vuce skoro 1.5 GB ako ne i vise.... I ja se slazem da je iphone precjenjen al nemoze se reci da telefoni nevaljaju....

Sta je bolje na ios-u??
 
Član
IOS bolji od androida???:) haj dobro to necu komentarisati jer je to fail... :)
Gdje sam ja napisao da oni ne valjaju, ja sam rekao da oni dosta kaskaju za ostalim a opet kao kod njih je to inovacija, jedina prednost IOS-a je sto uzima malo rama i to je to, aplikacija 30% free ostalo se naplacuje dok kod andoroida je obratno, imao sam i 3GS i 4G i 5 i nijedan mi nije bas sjeo bas zbog tog IOS-a jer mi je prvo uvihjek istog izlgeda=dosadno...
Mobiteli valjaju, daleko od toga da ne valjaju, ali cijena je pre pre pre visoka za ono sto nude. Druga stvar kvare se kao i svi ostali mobiteli, znaci nista kvalitet nije bolji od motorole ili samsunga ili huawei-a i drugih, izgled uvijek haman isti uz male promjene sto mi je isto nekako dosadno jednolicno... i na kraju svega pa to je Americki mobitel :) zar treba ocekivati da ce biti jeftino a dobro ili skupo a srednja zalost :) Ameri ionako nikad nisu znali napraviti dobar mobitel, kucu, auto :)
 
Član
Prednost iphonea je sto se IOS pravi samo za iPhone, dok Android koristi jedno bar 1000 razlicitih telefona i on mora raditi na svim.
 
Član
IOS bolji od androida???:) haj dobro to necu komentarisati jer je to fail... :)
Gdje sam ja napisao da oni ne valjaju, ja sam rekao da oni dosta kaskaju za ostalim a opet kao kod njih je to inovacija, jedina prednost IOS-a je sto uzima malo rama, aplikacija 30% free ostalo se naplacuje dok kod andoroida je obratno, imao sam i 4GS i 4G i 5 i nijedan mi nije bas sjeo bas zbog tog IOS-a jer mi je prvo uvihjek istog izlgeda=dosadno...
Mobiteli valjaju, daleko od toga da ne valjaju, ali cijena je pre pre pre visoka za ono sto nude. Druga stvar kvare se kao i svi ostali mobiteli, znaci nista kvalitet nije bolji od motorole ili samsunga ili huawei-a ili HTC-a, izgled uvijek haman isti uz male promjene sto mi je isto nekako dosadno jednolicno... i na kraju svega pa to je Americki mobitel :) zar treba ocekivati da ce biti jeftino a dobro ili skupo a srednja zalost :)

Eto odgovorio si sebi sto je bolji manje rama uzma i to puno puno manje ....dzaba tebi 3 gige rama ako system uzme 2 gige...dok iOS bez jailbreka je dosadan slazem se :)
 
Član
Eto odgovorio si sebi sto je bolji manje rama uzma i to puno puno manje ....dzaba tebi 3 gige rama ako system uzme 2 gige...dok iOS bez jailbreka je dosadan slazem se :)
I samo zbog toga da se uzme iPhone zato sto njegov IOS uzme recimo 300MB i ostane ti 700MB free, a ja uzmem Huawei koji ima 3GB rama i android uzme 1GB rama ili malo vise i istane mi skoro 2GB rama free i jos tolike pare dati i da imam dosadni Izgled koji ne mozes nikako promijeniti nego uvijek isto izgleda :p
 
Član
To su te 3 gige i andriod system :)
a sta je prije toga pokrenuto??? Pa imam kod buraza rodjenog koji zivi sa mnom HTC sa 2GB rama i 1.7 quad core procesorom i nikad ama bas nikad nema problema sa ramom niti koristi ikakve programe za ciscenje rama, u mene je 512 raman hahaha pa nemam problema, nekad malo stane zbog koristenja 3 i vise aplikacija od jednom ali tipka KILL rijesi problem i idemo dalje sa koristenjem istih aplikacija :)
 
Član
a sta je prije toga pokrenuto??? Pa imam kod buraza HTC sa 2GB rama i 1.7 quad core procesorom i nikad ama bas nikad nema problema sa ramom, u mene je 512 raman hahaha pa nemam problema, nekad malo stane zbog koristenja 3 i vise aplikacija od jednom ali tipka KILL rijesi problem i idemo dalje :)

Nista znaci nije pokrenuto , android je 4.4.2 i zauzma toliko manje vise....starije verzije su zauzmale manje....
 
Top