Iskustva i mišljenja o ZTE i huawei telefonima

Iskustva i mišljenja o ZTE i huawei telefonima

Član
Iskreno HUAWEI je dno dna znaci prelos telefon,ovaj ZTE malo bolji ali isto je to :)) bez samsunga ili neke jace marke nemas dobrog telefona,imo sam par huawei-a i bio je svaki prelos tako da ne preporucujem :) Bolje uzeti polovan samusg nego nov huawei :) to su moja iskustva :)
 
Član
mozemo do sutra polemisati ako hoces, za godinu taj huawei ces prodati za 200km a iphone za 400, u pitanje ce doc i ispravnost mobitela nakon godine itd itd. Eh sad cu ti nesto reci i poentirati kupujem mob max vrijednosti 200eur jer sve sto ja zelim od mobitela moze ispunit kao i onaj od 900eur. Ne volim apple jer vecinom sminkeri ga nosaju kako bi jabucicu pokazali, ali osporavat im kvalitet izrade je smjesno a o htc necu ni da pricam, nadmasili su sve
 
Član
Apple ti kvalitet? Hahaha. Dovoljna je jedna riječ: bendgate. Nadam se da ti ne treba dalje objašnjavati.
Kazi mi koliko godina imas , i da li se salis ? Necu ti odgovoriti na tvoje pitanje ispao bi ja idiot još! Al eto osjecam se kao idiot veceras pa: Drug mi ima iphone 6 , prvo prepao se na ovu vijest bendgate,a sad ide gradom i prica ko ga savije kupujem mu nov, Dječače ti znas sta je propaganda?
 
Član
Ne bolujem od nikakve marke niti bi ikad dao tolike pare za tel ali sam spletom okolnosti dosao u vlasnistvo iphone-a i od svih telefona do sad se pokazao najbolji, stvarno vrh sto se svega tice.. Imam osjecaj da ovde ko ima samsung hvali njega ko ima apple hvali apple itd :D
 
Član
Ne bolujem od nikakve marke niti bi ikad dao tolike pare za tel ali sam spletom okolnosti dosao u vlasnistvo iphone-a i od svih telefona do sad se pokazao najbolji, stvarno vrh sto se svega tice.. Imam osjecaj da ovde ko ima samsung hvali njega ko ima apple hvali apple itd :D
Kako ko.
Imam HTC, telefon je vrh vrhova, nisam mu našao manu, a uzeću Huawei.
Razlog je sledeći. Prethodni telefon sam dobro unovčio i jako malo doplatio za HTC. Sad da uzmem HTC, iskreno, volio bih, ali mi je besmisleno bacati 2 ili 3 puta više para za njega u odnosu na Huawei.
 
Član
Kazi mi koliko godina imas , i da li se salis ? Necu ti odgovoriti na tvoje pitanje ispao bi ja idiot još! Al eto osjecam se kao idiot veceras pa: Drug mi ima iphone 6 , prvo prepao se na ovu vijest bendgate,a sad ide gradom i prica ko ga savije kupujem mu nov, Dječače ti znas sta je propaganda?
Uopšte se ne šalim, godina imam dovoljno. I problem ima plus verzija. I nije im prvi put da imaju probleme sa telefonima, tako da je to samo precjenjen telefon ništa bolji od konkurencije.
 
Član
Pa sto vise ljudi kupuje brendirano, obicni smrtnici mogu uzivati u extra telefonima za manje love
ja igrom slucaja imam samsung s3, a htio sam kupiti xiaomi redmi note
kolega ima i telefon je zvijer, njega izasao 300KM
moj samsung, prazan, je napravio skor 23000 na antutu, njegov nakon pola godine pravi 32000
samsung je placen polovan vise od tog novog xiaomija to2c.com
check
http://to2c.com/
 
Član
Ja sam stavio trenutne cijene u Njemackoj jer tamo planiram i uzeti telefon ;) A sto se tice G2,jedino mi se ne svidja sto ima problem sa zadnjim poklopcem i to je vise ljudi potvrdilo,da skripi kad se pritisne ispod kamere :( Ako je neko imao drugacije iskustvo nek napise i ja bih volio da nije istina..
E pa onda ok, sigurno su tamo jeftiniji ;) Nisam imao priliku toliko dugo da ga koristim, samo sam par kom gledao, niko se zalio nije. Koliko je meni poznato, na G2 se ne moze skinuti poklopac, tj. baterija. To mu i prisivaju kao jednu od mana, to i nema mogucnost prosirenja mem za Micro SD. :/ Moguce da je to nesto samo oko kamere, ne znam.
Ja bih se svakako odlucio za 32GB verziju, valjda na njoj imaju neka poboljsanja.
 
Član
Ja nisam ni znao da je onaj P7 toliko para kod nas u BiH,mene u It izasao 199€,,ima sad vec vremena od toga. Ja imam htc one X i odusevljen sam, polovan je oko 300-350km. Za te pare se moze uzeti i neki od ovih koje ste nabrojali, a novo, i vjerujem nista losije
 
Član
Cuj to za godinu ces prodati mobitel za toliko a ovaj za toliko :bag: pa nisam ja kupio mobitel da bi ga preprodavao... Kupio novu Motorolu Defy+ placena 250km stara 7 dana sa racunom i garancijom gdje je placena 400km, sada ne vrijedi vise od 130km realno gledajuci, nit ga mislim prodavati nit sam gledao na to kad sam ga kupovao da li cu ga prodavati nakon godinu dana. Kod mene je 2+ godine, koristim je svaki dan znaci ne gasi se mobitel pa cak i preko noci ostaje da skida i slicno, na njoj mi je mobilni internet i mobitel je nonstop u radu na internetu, skype, viber, instagran, youtube itd. Aplikacija ima mali milion na njoj od kojih je 80% u radu, tap tap, battery solo, memory status, volume control, viber, instagram itd...mobitel je imao letova za nepovjerovati sa visina 2m, pod vodom bio, ronio sa njim, snimao ispod vode, slikao ispod vode, u garazi stalno prisutna i naravno ispada itd... Kvar na njoj je jedini sto mi je stala tipla od pojacavanja glasnoce, ostalo sve radi super, display, touch, baterija, konektori sve sve sve radi super i ne mislim ga prodavati nego ga ostaviti. Toliko prica da motorola ne valja da je losa da se kvari da je smece...
TAkodje imam huawei-a koji je isto preko 2 god kod mene i koji je slicno prezivio kao motorola i jedini kvar na njemu je sto je upalo spene u zadnji zvucnik i sada krci ali sve ostalo radi savrseno....
Poslije 2 godine koristenja i motorole i huawei-a, nema nikakvih problema, baterije druze super, hardver i softver super, Te price da plastike skripuckaju na dodir i to, mozete to objesiti macku o rep jer i nakon 2+ godine koristenja ni ja nednom ni na drugom plastike (oklop) ne skripi i ne zvace. Kod buraza je bio Samsung s2 koji je bio star 8 mjeseci i oklop je skripio i zvakao u ruci dok u moje motorole ne, tako da i to pada u vodu...
Tako da te price ovaj valja ovaj ne valja je smijesno za pricati... Jer ni samsung nije bas neka pjesma sto se tice plastike i zazora i slicno... Ja iskreno vise vjerujem Huawei-u nego samsungu jer oba su mobitela poprilicno ista kad se gleda isti rang mobitela samo sto u samsunga platis 300km vise samo onaj logo samsung...
iPhone 6 je recimo prevazidjen prije 2 godine mobitel...
iPhone 6
750 x 1334 pixels, 4.7 inches (~326 ppi pixel density)
16/64/128 GB, 1 GB RAM
8 MP, 3264 x 2448 pixels, phase detection autofocus, dual-LED (dual tone) flash
Dual-core 1.4 GHz Cyclone (ARM v8-based)
PowerVR GX6450 (quad-core graphics)
Cijena oko 1200-1400km
Huawei Honor
1080 x 1920 pixels, 5.0 inches (~445 ppi pixel density)
16/32 GB, 3 GB RAM
13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, dual-LED flash
Octa-core processor (Quad-core 1.7 GHz Cortex-A15 & quad-core 1.3 GHz)
Cortex-A7
cijena oko 650km
De sada realno koji je bolji...
Nemojte ljudi biti smijesni...
 
Poslednja izmena:
Član
Uopšte se ne šalim, godina imam dovoljno. I problem ima plus verzija. I nije im prvi put da imaju probleme sa telefonima, tako da je to samo precjenjen telefon ništa bolji od konkurencije.
hocu reci djetinjasta ti je prica ta , ja ti kazem ako hoces mob od 1800km dodji do mog druga savij mobitel i kupit ce ti nov znaci nije istina to je prica ljudi koji nikad nisu vidjeli šesticu !! da je precjenjen iphone malo je rec, al je postao statusni simbol samim tim sporo pada cijena itd itd , meni licno nijedan mob ne vrijedi 800km a da ne pricam o 1800
 
Član
To nije moja priča, i što je djetinjasta? Možda se to ne dešava sa svakim iPhone-om, možda neka serija ima problem. Sjetimo se problema sa signalom na iPhone 4, da kada ga pokriješ rukom na nekom mjestu oslabi signal. I znaš šta je Steve Jobs rekao na to? Nemojte pokrivati to mjesto rukom. I šta sada tu čovjek da misli? Je li to taj kvalitet?
 
Član
iPhone 6 je recimo prevazidjen prije 2 godine mobitel...
iPhone 6
750 x 1334 pixels, 4.7 inches (~326 ppi pixel density)
16/64/128 GB, 1 GB RAM
8 MP, 3264 x 2448 pixels, phase detection autofocus, dual-LED (dual tone) flash
Dual-core 1.4 GHz Cyclone (ARM v8-based)
PowerVR GX6450 (quad-core graphics)
Cijena oko 1200-1400km
Huawei Honor
1080 x 1920 pixels, 5.0 inches (~445 ppi pixel density)
16/32 GB, 3 GB RAM
13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, dual-LED flash
Octa-core processor (Quad-core 1.7 GHz Cortex-A15 & quad-core 1.3 GHz)
Cortex-A7
cijena oko 650km
De sada realno koji je bolji...
Nemojte ljudi biti smijesni...

Realno je da je Mercedes S bolji od Renault 5 campus
 
Poslednja izmena:
Top