Invalid na cesti prosi??

Invalid na cesti prosi??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bilo je dijete u tz pred omegom,isto ovako smotalo nogu u koljenu i uvuklo je do gaca,i jedna noga vani,a on u farmerkama,to je našpanovano ko lanac u mene u motoru,i sjedimo mi pijemo kafu,i vuce se on tako po podu dodje do nas
trazi pare standard,i gledam ja one farmerke,vidim da se vidi da je nogavica plaho deblja od one tam gdje kao ima nogu.
reko sto ne izvuces tu nogu,on se smijulji...
kasnije jaran prica,dosla murija dijete skinulo pantole i trči ko veliki
 
Član
Ma cim spomenes posao da vidis kako bjeze. Da im kazes treba iskopat kanal 10m satnica tolko i tolko rekli bi necu. Da ne pricam za one sto hodaju sa kojekakvim papirima, nalazima i uputnicama pa traze. Trazi jednom meni lik kaze mora na operaciju u inostranstvo, ja uzmem papir, tamo pise da ima gljivice po tabanima i da treba koristit neku mast... Prevaranti sve.
 
ne kužim ti koj i imaju novvce idu prostit dok oni kojima stvarno treba njima je neugodno,sramota,imam ja susjeda iza moje kuče koji je napravio kučerinu na 3 kata,dva auta nova iz dučana jedan jee kao kombi a drugi je toyota,i još si dorađuje kuču dolaze mu majstori al kako ga nije sram da u novine traži pomoć za svoju kćer koja je bolesna a skupo košta lječenja i ostavio broj žiro računa gdje ljudi da uplate,pa sramota te bilo stavio si u novine da tražiš pomoć i to prije kupnje novog auta,pa jel njemu preči auto ili kćer,al misalm da Bog sve vidi...štata nemam te novine gdje je to bilo pa bi skenirao i stavio...a frajer je u ratnoj penziji..a pitanje jel rat uopče vidio...žao mi je njegove kćerke neka ozdravi dao Bog al neznam jednostavno nemam riječi i još je taj natpis u novina bio istaknut...:icon_cry:

Ja bi sve te prevarante ne u zatvor nego da kopaju kanale na temperaturi 30,jer u zatvoru samo spavaju i jedu...
 
Član
Tako i meni dodje, momak, neki papiri, treba mu para da ode na bus, lijek da uzme, trazi on 5 ako imam, da se rijesi muke, vako nako, da ne trazi vise, dam mu nekako dvije... i ja parkiram auto, on trazi i dalje od ostalih... ja zaboravio tasnu, kad on sjedi s dva jarana, nista njemu, odjednom je on dobro, i ne treba mu lijek ni nista... Eh takvih mi je preko glave...
 
Član
Da mi je dočekat da ovo vidim svojim očima bilo gdje... ebo majku ako mu obe nebih slomio. pička mu materina lopovska.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top