Invalid na cesti prosi??

Invalid na cesti prosi??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
heh trema mu devastirat mecu,pa da ono sto je naprosio ulozi ponovo na njega!:icon_twisted:
 
Član
ja idiota...tako i u bugojnu..prolazim ja i na trotarima prose ciganke sa djecom... jedna preko puta druge..i prolazim ja..i mislim se bil dao ..reko necu sad..i prodjem ja kad ova se dere ..citiram"" eee mala...kolko si ti pazarila "" ...
 
ima dosta kako je to snimljeno bilo je i na privatnoj televizije u Hrvatskoj te slike samo neznam dali je murja šta poduzela...
 
Član
vecinom su ovakvi i ovi u kolicima i ima ih sta od kuce do kuce idu samo lagano pasa sa lanca i davidis kako prohodaju lijecim ih bolje nego gospa iz medjugorja jos kad rotwilera nabavim zvat ce me i oprah kod sebe zbog broja izlijecenih slucajeva mamu im hebem usljivu sve to treba na gomilu jednu i malo plina mrzim cigane i prosjake ( izuzetak ljudima kojima treba pomoc to cu uvjek ) ali ove glumce koji tudju dobrotu koriste za svoju dobrobit MARŠ da je sveti HITLER ziv nebi tih govana bilo i svi bi vozali njemcke aute :)
 
Član
vidio sam i ja jednog ovakvog debila, al nisam imao telefona da slikam...:icon_mad:
10 min prije nego sto sam ga vidio je trazio od mene pare jer navodno treba na operaciju noge!!!:icon_mad:
 
Astra je napisao(la):
nista novo, u sarajevu sam ja vidio novi a8 kako kupi 4,5 cigana :d unutra sinan drma..

isto sam vidjeo i u TZ samo je stari A8 nije novi,istovari je na korzu i kaze docu veceras po tebe:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top