Internet zarada (provjereno radi)

Internet zarada (provjereno radi)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
NEOBUX RADI 1000% AL TRNOVIT JE PUT DO 1$ I BEZ ULOGA OD PAR HILJADA DOLARA NE MOZETE OSTVARITI NEKU ZARADU.

Da bi dnevno zaradjivao 20-30 dolara moras uloziti 3000-5000 dolara pa kad ti se vrate.

Evo ti ovdje naseg covjeka koji je ulozio preko 5000 dolara i sve pise kako je sta radio . Ima preko 7000 ljudi koji klikaju za njega ,a dnevno zaradi 64 dolara.

Nick mu je sudija.

http://www.neobux.com/forum/?/30/191552/Ultimate-sudija-7-150-referrala/1/
 
Član
da ali nakupis jedno 20-ak prijatelja i dobijas mjesecno 60-ak dolara,a ne koosta te nista...niko se ne moze najest hljeba od toga,ali sa strane oko 100km uvijek dobro dodje...
 
Član
Taaky je napisao(la):
Samo ti lupaj drva :D :cool: :cool: :cool:

pa jarane sad si me bas iznervirao, pa jbt ta internet zarada, i ako imas hljeba od nje, evo kako te ja zamisljam, kao neku ljenguzu koja cijeli dan sjdi pored racunara i zivi ko parazit, slusaj buraz ja sam sutra slobodan znaci neidem na faks, i fino odoh kod komsije pokosim travu i dobijem 50km, i ja rahat, imam za faxa ima da naspem, a ti od klikova imas samo veci racun za struju... a covjeka zajebavas sto cjepa drva, pa jarane iscjepas metar drva imas 7km, danas iscjepas 10metara i imas 70km.... a od klikanja znas i sam....

ps nista licno.....
 
Član
Taaky je napisao(la):
da ali nakupis jedno 20-ak prijatelja i dobijas mjesecno 60-ak dolara,a ne koosta te nista...niko se ne moze najest hljeba od toga,ali sa strane oko 100km uvijek dobro dodje...

A za vrijeme koje potrosis na klikanje , kad vec hoces mozes zaraditi para i para...
 
Član
Nista nisam ja lose misli prema zaaky-u ,,sugradjani smo i nasalio sam se,ja uopste nisam ljenguza , ako iko voli raditi ja volim ,i koristim svo svoje znanje za to i kompjutere,skutere ,mobitele sve..ali kad vec ima i ovo ..zelim da probam jer sta me kosta 3 min dnevno..ali nasao sam puno bolje stvari od ovih ptc stranica
 
Član
Što se tiče drva, nije baš posao kojim se može zaraditi, i ako nešto zaradiš odoše leđa, nego drug, školujemo se obojica, umjesto da klikaš, uzmi koju lekciju nauči, završi fax, budi svoj čovjek, i tih 60 $ će ti biti satnica.
:cool::cool::cool:

Znam da nisi mislio ništa loše, ne ljutim se;)
 
Član
ma uredu je,znas da se wolim salit i zato sam to napisao,nista lose nisam mislio...al kad vec provodim vrijeme na internetu "odmarajuci" mogu to iskoristit da zaradim pa koliko toliko :D ...zato sam i vama ovo dao
 
Ono nije da se ne moze zaraditi, ali previse truda a malo para! Iz iskustva ti kazem jer sam pokusavao svasta, cak sam i neke programe imao, autoclick i sl, ali slaba vajda! Ako si te bas interesuje taj nacin zarade iz fotelje sto kazu, radije proguglaj malo, ima kamaru nacina, jest da treba truda i vremena(nema para preko noci) da se krene zaradjivati, ali moze se zaraditi pristojna svota! Samo se treba posvetiti, a ove gluposti paid to click, paid ti read i sl, to je gubljenje vremen i zivaca!
 
Član
@zen_3dom

Mislim da je to nešto do kartica, da ima taj limit, tj da ne određuju ovi što ti plaćaju...

40746d67e75b0a970c0bdec411d5650f.png
 
Član
ako hoces preko racunara da zaradjujes, odes u premjer uplatis 10tak maraka, i igras pokera u pare, ako si maher za poker
mozes dobro zaraditi.... mada jarane nema para bez truda.... moja preporuka ljudi skolujte se.....
 
Član
kladionica prekrizena,kad vidim koliko mojih prijatelja ostavi tu pare,ne hvala ...evo srednjoskolac sam, i odem sa njima i gledam ih svaki po 2-4 km ostavi tu i dobiju g.... :D svaki put,a recimo ja to ostavim negdje sa strane i nek se nadje...bolje je to nego ih ostavljat u kladionici
 
Član
bez uvrede al jbo vas i skola . 10 likova ovdje kaze idi uci skolu. Mani se ti skole jer od skole nemas nista. Ja sam Magistar sporta i nisam marke zaradio od toga . Neces doci do para sa skolom . Nema posla dok ga sam sebi ne napravis.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top