Instalirati engleski ili bosanski bez obaranja sistema???

Instalirati engleski ili bosanski bez obaranja sistema???

Član
zen3dom je napisao(la):
I da,prvi put cujem da je sp2 bolji od sp3 i da ima da nesto nece raditi.... Slobodno idi sp3,radi sve k'o podmazano,provjereno par stotina puta....

Niko nije rekao da je sp2 bolji od sp3, al Lip radi samo na sp2, provjereno, na sp3 pola stvari ne izmjene, ostanu na eng jeziku kao npr my computer, recycle bin, welcome....
 
zAaKy je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
I da,prvi put cujem da je sp2 bolji od sp3 i da ima da nesto nece raditi.... Slobodno idi sp3,radi sve k'o podmazano,provjereno par stotina puta....

Niko nije rekao da je sp2 bolji od sp3, al Lip radi samo na sp2, provjereno, na sp3 pola stvari ne izmjene, ostanu na eng jeziku kao npr my computer, recycle bin, welcome....

zaista ne znam sta koristis,ali ja ni na jednom sp3 nisam imao problema, ali ama bas nikakvih....
 
Član
Ma nismo bolan, samo sam mu rekao kakav je problem u mene, mozda je on nesto stimao i radi mu, kod mene neće da ga je*eš.hahah
 
kakva svadja hahahahah, nije fakat ne znam o cemu govori, kod mene stima sve ok, potpuno isto kao i na sp2....

jedino gdje mi LIP nije radio kako treba je Performance Edition XP (koji iznosi svega 233MB), dosta "okrnjena" verzija, tako da je i logicno da ne farcera na njoj normalno,,,, ovo ostalo sve super sljaka....

Trouble:Maker,,,, jesi uspio ti instalirati????
 
Član
nakon podizanja sistema sve radi vjerujem kako treba:cool::cool:
vidio sam negdje da je covjek napisao da dize sistem
nadam se da nisam usnio,heh:lol:
 
Član
zAaKy je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
I da,prvi put cujem da je sp2 bolji od sp3 i da ima da nesto nece raditi.... Slobodno idi sp3,radi sve k'o podmazano,provjereno par stotina puta....

Niko nije rekao da je sp2 bolji od sp3, al Lip radi samo na sp2, provjereno, na sp3 pola stvari ne izmjene, ostanu na eng jeziku kao npr my computer, recycle bin, welcome....

300% radi na SP3, prvi put cujem za obrnuto... a podigo sam sistema samo tako vecinom 32 i 64 bit
 
Top