Instalirati engleski ili bosanski bez obaranja sistema???

Instalirati engleski ili bosanski bez obaranja sistema???

E ljudine!:icon_smile:
Ako mi ko moze pomoci...komsija dobio neki racunar na njemackom je jeziku...moze li se kako prevesti na engleski ili bosanski (pozeljnije) bez obaranja sistema??
Cuo sam da ima neki programcic..samo instaliras i to je to!?
Ko pomogne...ima +!:cool:
 
Član
mislim da jezik mozes promijeniti uz pomoc sistemskog cd-a,udjes tamo u one postavke gdje se mijenjaju jezici,i ne da promijenit bez sistemskog cd-a. Ja sam jednom pokusavao ali nisam imao sistemski,pa ne znam da li bi uspjelo tako
 
Član
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=0db2e8f9-79c4-4625-a07a-0cc1b341be7c&displaylang=bs
 
Racunar nije kod mene...to bi morao snimiti na usb...pa odnijeti tamo i instalirati (napomena...korisnik nema internet)!
 
Član
Evo da ti objasnim. Kao prvo Language Interface Pack (LIP) postoji za xp sp2, a za sp3 ne postoji, stim da to mozes instalirati, ali nije sigurno da će ti raditi. Problem predstavlja što je kompj na njemačkom, pa nigdje nećeš naći lip koji se može install na njemački, svi idu na engleski jezik, također nema ni sa njemačkog na engleski, jedino ti preostaje da ponovo instaliraš sistem, znači uradiš mu samo repair sa nekim sistemom na eng jeziku(po mogućnosti da je sp2), pa onda instaliraš hrvatski ili bosanski lip
 
Član
edo_benz je napisao(la):

al samo na eng, bosanski mu neće raditi, tj prikazivat će da je na bos a sve će mu pisati na eng, jedino ako je kod njega neki posebni cd koi je neko dorađivao, pa onda,a za bosanski mu ne gine repair istema sa sp2
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Evo da ti objasnim. Kao prvo Language Interface Pack (LIP) postoji za xp sp2, a za sp3 ne postoji, stim da to mozes instalirati, ali nije sigurno da će ti raditi. Problem predstavlja što je kompj na njemačkom, pa nigdje nećeš naći lip koji se može install na njemački, svi idu na engleski jezik, također nema ni sa njemačkog na engleski, jedino ti preostaje da ponovo instaliraš sistem, znači uradiš mu samo repair sa nekim sistemom na eng jeziku(po mogućnosti da je sp2), pa onda instaliraš hrvatski ili bosanski lip

samo na ovaj nacin moze... ne postoji LIP sa njemackog na hrvatski...
 
Ma...jest mi mrsko...ali sam oborio sistem i evo dizem polako!:-D
Ne da mi se ganjati oko ovih jezika...hehe!
Hvala svima na pomoci!Svi ce te dobiti +!:-D
 
sa njemackog neces moci fino prebaciti bez instal eng os. NAkon toga Lip i prst uvo....

I da,prvi put cujem da je sp2 bolji od sp3 i da ima da nesto nece raditi.... Slobodno idi sp3,radi sve k'o podmazano,provjereno par stotina puta....
 
Top