info o bmw e36 cabriu iz sarajeva ?

info o bmw e36 cabriu iz sarajeva ?

BHT Ovisnik
pozdrav,zna li netko mozda u kakvom je stanju ovaj bmw,jel ima nekih mana,udaran,jel cuvan i sl.;)

http://www.pik.ba/artikal/3138650/bmw-e36-cabrio/
 
BHT Ovisnik
i ja sam mislio da je predstavljan,cak nedavno,ali nemogu ga naci nikako,pretrazio sam sve pod bmw zadnju godinu dana u garazi,e36 sve,nema nigdje:icon_confused:
 
Član
Je*em mu vise ovaj pik tacno se covjek iznervira 1h radi 2h ne radi i sve tako :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ni meni nece da otvori pik . .
stalno imaju neke probleme sa stranicom mal mal ne radi

koje je boje taj BMW jel Crni il Sivi ?
 
BHT Ovisnik
crni kabrio,na oci fino izgleda,ima hard top,adnan se zove momak

slika-51623-2012-04-1335024397-velika.jpg

slika-51623-2012-04-1335009771-velika.jpg

slika-51623-2012-04-1335022850-velika.jpg

slika-51623-2012-04-1335038233-velika.jpg
 
Član
registruj se na bmw-club . ba ,imas i vise slika i svega . po svemu sudeci ,po slikama auta,ne bih rekao da je gazen,a bio je i na staylingu .Mislim da ima i hard trop

Ali opet drugacije je kad to vidis svojim ocima.
 
Član
Pre nego sto ga je uzeo Adnan vozio ga je moj prijatelj, on ga je imao na kratko jer je samo uzeo auto da preproda... Auto je intersantno bio u dobrom stanju pod uslovom da se obreo u vrtlogu svercera... za kratko vreme je bio promenio pet vlasnika. Probao sam ga i odusevio sam se, motor je relativna stvar i ne mogu reci mnogo o tome jer sam ga davno vozio, ali zapalo mi je za oko kako je auto bio utegnut i previse za taj model. Neko je ranije dosta ulozio i kvalitetno ga sredio, medjutim neki hahar ga je u medjuvremenu vozio i zapustio je sitnice, al opet na vreme je spasen tako da nije postao krs.
Znam Adnana, jednom prilikom smo trgovali nesto, jako fin momak i koliko sam onda upratio, sklon je ulaganjima u auto, bas je ovog BMW-a u startu doveo u red...
 
Član
Jest da je crna boja i da se na njoj sve oslikava ali sumnjam da se ovako moze sjajit. Mozda je Photoshop :D
 
BHT Ovisnik
ove 2 zadnje jesu s malo povecanim kontrastom pa se obasjava,momak se ovako cini dobar kako se dop preko pika,on mi je rekao da ima sitnica naprijed,da je kako je bio snijeg malo i branik ostecen,mene i jeste najvise strah da nije bio omotan oko bandere kao vecina bimera...
deez mi je na neki nacin unjeo pozitivu,samo me kopka zasto je obisao svercere,il je bio los,ili rijetka roba pa se dobro prodavala,mada ipak ako rece da je utegnut i cuvan nekako sam vise naklonjen tome da je dobar,jel jos tko sta zna,mozete i porukom ako ne zelite javno,samo da nije bio dobro udaren:icon_confused:
 
BHT Ovisnik
jap:icon_biggrin:
nesto se sa starim pokacio,on mozda ne bi kupio od mene volva kako je planirao nego bi uzeo sebi s60 ili v70 diesela tako da bih ostao bez povlastice koju sam mislio od njega dobiti i uzeti sebi e39 ili s60 turbo, pa dok jos mogu da bar kupim nesto sto sam uvijek zelio,vjeruj da mi je na neki nacin krivo sto sam odmah kupio novije auto,koliko me sad puca da uzmem nekog civica ili nesto ovakvo pa tek kasnije pređem na bolje,mada se covijek lako navikne na luksuz
 
Top