info o bmw e36 cabriu iz sarajeva ?

info o bmw e36 cabriu iz sarajeva ?

Član
Ma sta ce ti ono... puno para, 95 godina, trosi vele, prepostavljam da mu je i registracija skupa. Mozes ti i bolje uzet ali opet tvoje su pare ;)
 
BHT Ovisnik
ma znam,imao sam u planu svasta nesto na povlasticu,i vectru gts,volva,bmw e39 (ponajprije njega) ali vidjeti cu jos sa starim hoce ili nece...
ovi bimeri dobro drze cijenu,cak su i vani dosta skupi,na piku vidim samo par njih da se prodaje,svakako bih ubacio plin,a i ako uzimao e39 opet ce ici s istim motorom,jedino bih nekog turbaka uzeo s manjom kubikazom,nesto sam jos gledao da trampim za ovog kao u mene samo sivi T4,ali ako ovaj bimer bude dobar neudaran,ako se dogovorimo uzeo bih ga vjerovatno,ima i tvrdi krov uz sve to,a na kraju krajeva ako stari uzme auto uvijek mogu i njegovo maznuti,i onako bi ga on samo vikendom vozao i na put:D
 
BHT Ovisnik
to bih uzeo u trampi,on bi meni jos doplatio:icon_biggrin:

a gledao sam neku zlatnu bertonku coupe oko sanskog mosta ja mislim,5godina u covjeka,malo presla,treba mu vece auto zbog obitelji,dugo se dogovarali,rece vidjeti ce da se raspita kakva su volvo vozila i nista
 
Član
Ne znam konkretno o ovom bmw-u ništa, ali moj ti je savjet da posebno obratiš pažnju da li je auto regularno, a problematična su baš ova godišta.
Lično ja skoro kupovao auto i naletio na 3 neregularna i to hajde da su bili blizu nego sve po 150-200 km, čak sam razmišljao da ih prijavim policiji ali eto na kraju nisam ne znam ni ja zašto.
 
BHT Ovisnik
da da,to bih svakako detaljno provjerio,na mup da se provjeri sve,te dal ima kazni i sl. stvari,danas je dosao vakat da i novija auta moras dobro provjeriti
 
Član
CoL3 je napisao(la):
da da,to bih svakako detaljno provjerio,na mup da se provjeri sve,te dal ima kazni i sl. stvari,danas je dosao vakat da i novija auta moras dobro provjeriti

Ma kakav mup, čim je auto registrovano papiri su uredni.
Šta misliš kako ovi silni stranci koji se ne mogu uvesti završavaju, ljudi kupe papire koje ti ustvari i provjeravaš u mupu i ispostavi se da su uredu, ali auto nije i opet si donji.
 

187

Član
brate sorry za off ali imas auto extra (mislim na volva :D ) ima ljudi koji hoce to auto.. sto ne probas kakvu zamjenu za audia a4 b6 1.8T ili TDI zavisi sta volis.. a cijena je tu negdje ko i ovog bmw-a, a brate 2002 godiste..

izvini sto ti se petljam u izbor ali ono govorim ti kako bi ja uradio jbg imao bi mladje auto, ujedno "momacko" a i udobno i dobro za kakvog puta kada bi isao na more itd..
danas-sutra zapne ti negdje 90% ljudi ce uzeti tog audia prije nego ovog bmw-a
ovaj bmw cemo kupiti ti ja i par ljudi sa foruma jer volimo takva auta, super je ovo ono, al brate malo je nas budala koji placamo previse za svoj cejf itd...
 
Član
auto je udaran naprijed tu nema dvojbe samo je pitanje koliko ali cim vidim ovaj djikanski branik imam predstavu kako je odrzavan i ko ga vozi:D
 
moj ti je savijet bolje nu uzimati ovo,prije svega nista mu s nicim nema veze,zadnji branik od m paketa,prednji neki od smole ni slican originalu,nema pragova,a ako je bio m paket trebao bih imati.....zasto ih nema i uz to na slikama se vidi da je naprijed nesto karabudženo jer nista nije u liniji u zivo neznam kako bi izgledao,a i da je sve ok ja sam 3,5 godine vozio kupea 328 m paketa i za cabrija i njega ti nista ne odgovara od limuzine,pocevsi od blatobrana zmigavaca stopa i hrpu dijelova,a ako i nadjes sta za njega to je cjena, prica za sebe
 
Član
ako je ovo onaj sto je duze vremena bio parkiran na M. Dvoru cijena prije godinu ili godinu ipo je bila 6500 KM za kes drug ga moj gledao i nije ga uzeo nemam pojma zasto
 
BHT Ovisnik
audia je ne bih,prvo jer je skup,tijesan,tvrd naspram volva,mnogo mi je ljepsi moj volvo za voziti,samo sto je audi mlađi i dizajnerski ispred,ali mi je kao limuzina ruzan odozada...

ovo bih uzeo zbog svog ceifa,on mi je rekao da je bio udaran valjda,al ne mnogo jer je samo malo stradao vezni lim,da je on vec kupio davno drugi,ali nije mjenjao,jer ne bi ga sebi kupio da je vele udaran jer ga je kupovao bas za sebe,samo se on zeznuo:D on od mene trazi volva i 1000km tako da to vec ne bih...
mada da mi netko ponudi e36 coupe ili obicnu finu i novaca uzeo bih jer mi se to auto sviđa
a sto se tice novijeg audia il sl. nudio sam zamjene uz novac za a6 c5 i e39 benzince,al svi traze il novije il novac
 
Član
teretanas je napisao(la):
auto je udaran naprijed tu nema dvojbe samo je pitanje koliko ali cim vidim ovaj djikanski branik imam predstavu kako je odrzavan i ko ga vozi:D

Auto je imao M3 branik originalni i ja ga skinuo i stavio na svoj bivsi E36 a on je stavio sebi ovaj zato sto mu se svidja iako smo ga odgovarli od toga. Znam lika preko BMW kluba BiH, gledao sam auto uzivo i stvarno je u odlicnom stanju i koliko sam mogao vidjet momak ga super cuva i odrzava.
Registruj se na www.bmw-club.ba imas citavu temu o tom autu;)
 
Pa gdje ces sa konja na magarca :lol: parkiraj volva u garazu, kupi sebi auto do 2000-3000 km i izivljavaj se i prozivljavaj sto nisi do sada ;)
 
Top