Indigo Blue 6N2 by MEDA

Indigo Blue 6N2 by MEDA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jest se razletio naprijed:icon_biggrin:
cim prodje zima zavrni ti njega jos, ko mu jebe mater:cool::cool::cool:
odlicno je ovo, jesi ubo s gewindama cudo jedno, odlican posao brate, ludnica:icon_smile:
 
Član
Ma ice jos dole,samo da stavim 195/45 i dok se ovo vreme prolepsa ;)

a nije ni tvrd jako,koliko sam ocekivao,sve se poklopilo :icon_smile:
 
Član
Te crvene sprej,bila zima,pa nisam se mogao cimati sa kompresorom,ali ispale su bas dobro ;)
 
Član
Jedan mali up

felne ponovo ofarbane i lakirane,ovaj put felne idu bez nalepnica

Photo-0005-1.jpg


namontirane gume 195/45 i auto jos spusten,na slikama izgleda kao da je nazad nizi,al neravno je,pa ispalo tako..

Photo-0006-1.jpg

Photo-0007-1.jpg

Photo-0009-1.jpg
 
Član
aa mozda da barka malo ko ti armine..da ubacuje sociva u farove ili da ga zatamnis malo ostalo je super..;)
 
Meni je najbolji sa onim felugama sa crvenim srcem,ali bas ono .. Dojajno :D Nije ni ovako los,ali ipak . .Kakve planove imas jos ? :icon_smile:
 
Član
Armine nista vise ne barkam :icon_biggrin:

@soffa

hvala ;)

pricao sam sa Ariminom ranije za farove,al radije bi stavio fabricke od GTI modela,ako budem menjao,a folije nebih,davno sam to vozio na golfu i nekako me proslo to...

@B.M - Floyd

I meni je bio full sa njima,ali sam ih morao prodati,al polako sad cekam da prave felne nalete koje necu menjati,a do tad vozim ove..

A sto se tice planova,pa ostalo mi da uradim reglazu trapa,tj nastelujem nagibe i malo auspuh da sredim,tj ove tdi nastavke da zamenim sa jednim ovakvim

IMG_0284.jpg

IMG_0283.jpg


to su mi neki planovi za sada i onda zelim malo da uzivam u voznji al ako naletim na masku od GTI-a i nastavak na branik,uzecu ga,to sam rekao da moram imati kad tad ;)

Frenkie-3B je napisao(la):
Dobar polo i fino ga radis,a bogami i mijenjas te felge ko carape

hvala,al menjam dok ne nadjem prave :cool:
 
Član
morat cu ja sebi da vidim te nastavke da nadjem, samo ako ne budem morao sjeci karambolku, inace nista od toga:icon_biggrin:
 
Član
@puki
hvala puki kralju,a na koje 15tice mislis? EXIP?

@armin

ma to uzmes u nekoj firmi sto rade sa prohromom,te 2 krivine,nisu skupe,a nema secenja branika,samo ih navari.. ;) ja sam imao jednu cev iz auspuha pa sam pravio neko dance da bih imao 2 cevi one rore sto bi rekli,a onda sam njih skinuo i stavio one sa TDI-a,pa sad sve to skidam i samo ide jedna kao sa slike ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top