Indigo Blue 6N2 by MEDA

Indigo Blue 6N2 by MEDA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@raymo

hvala,pa neke kompresor,neke sprej,zavisi kako sam imao vremena,ali trudio sam se da sto bolje ispadnu,evo ti npr one crvene 5krakova farbane spejom a uradjene bolje nego neko kompresorom i drugar ih dan danas vozi,nigde da se boja podigla ili oljustila,zavisi samo od pripreme i koliko se potrudis..

@puki

legendo,inace puki je zasluzan sto sam bio vlasnik dezent felgi,evo me i ovde da se druzim sa vama,ipak je ovo jako velika porodica ;)

a gevinde idu ovih dana na auto,rekao sam necu dok se sneg ne otopi,ali nemogu izdrzati...:icon_twisted:

@reljascirocco

hvala,pa maglenke su tu za probu stavljene i ostale,jer ipak je to nesto sto se nevidja svaki dan,a po meni bas neobican detalj,za sad neka stoje,a videcemo dalje..

@Little Dragon

jeste,okacio sam ih na oglas,ali felge su rezervisane i izgleda ce za HR ovih dana,ali ako bude promena tu sam,cucemo se..
 
Član
Dobar Polo bas mi sestra ima u planu kupiti nesto slicno i vozao sam ih par solidan omjer cijene i dobivenog. A ove crvene felge leze pravo dobro :D jos kad se malo prizemlji... bombon..
 
Član
Vidio sam ga na Piku prvi put u oglasu za felge stvarno predobro izgleda sa ovim crvenim felgama, sretno u nastavku radova :D
 
Član
@bmwscaner

hvala puno,pa ja sam do sad jako zadovoljan,a i nisu tako cesta pojava na ulicama,pa je bas dobar osecaj videti nekog malo sredjenog...

A crvene felge su i po meni jako dobro legle na njega,ali malo me muce gume za njih,jer nemam trenutno para za 165/50 a i nisam bas pristalica toliko razvucenih guma za svakodnevnu voznju,a da vozim 195/45 imam problem sa cesanjem,kad mi neko sedne pozadi,a ipak imam samo jedan auto...

@sandy_mo

da,da culi smo se preko pika,hvala,drago mi je da ti se svidja,a sto se tice buducih radova,bice nekih sitnih,cisto da se odredjene stvari dovedu do perfektnog stanja...
 
Član
Maglinke, malo JDM flejva :icon_biggrin: Felge su mi najljepše ove "alloycats" sa crvenim srcem. I ne stoje mu veće od 14". Fin polaner ;)
 
fin polo,ali ti nikako da se odlucis kako ce ti auto izgledat i to nije dobro...odluci se za stil i odredi 2,max 3 boje i bit ce prelijep,ne treba mu puno ;)
sretno :123:
 
Član
@sandy_mo

Ma kakvi skidati maglenke,jako ih gotivim i radim na njihovoj promociji ovde :lol: ma kad sam ih stavio prvi komentari,ebalo te to,to francuzi voze,nikako nemoj,ali sad se drugacije prica,cak sam i Arminu slao foliju ;)

@zlajaaa

hvala,a sto se tice felni,jesu 14ke neka mera za njega,ali kad bi stavio i gumu 195/45 na njih imao bi veliki luft guma rub,a da ga toliko spustim,stvarno mi je neprakticno,zato sam presao na 15ke i taman neku visinu nasao,tj msm da cu je naci sa gevindama...

@soffa

hvala puno,pa i meni su te nekako najvise zapale za oko,pogotvo uzivo,skroz je druga prica... ;)

@tvrdoglavi

hvala,hvala,pa upravu si,jesam malo neodlucan,iskreno meni se najvise svidja neki racing fazon,bele ozice,roll cage,momo volan,kadice,ali nemogu toliko da zrtvujem auto,mislim na funkcionalnost ali i motor mi je slab za takav stil,msm jedno drugo vuce i tako u nedogled,ali opet milina mi i videti neku bbs felgu sa falcom ali ona povlaci strech gume i to nije toliko dobro za svakodnevnu voznju,zato se toliko vazem tu,ustanovio jesam da mu i jedno i drugo dobro lezi.
 
Član
Zute maglenke rulaju :D ja cekam ljeto pa vracam zute zao mi ih da ih kamencici ne razbiju pa sam stavio bjele sad :D
Jesu one Dezent felge prodane?
 
Član
@sandy_mo

uh tebi je super pa imas bas prave maglenke a ne samo foliju kao ja i Armin,to vredi cuvati ;) ovo jeste dobra fora,ali folija dosta ugusi svetlost...

a dezent su otisle,vrv ce na yuga ici,evo kako ih je trenutni vlasnik sredio

scaled.php

scaled.php


@Armin

de podeli neku,da se smejemo malo i ja sam se svakakvih komentara naslusao :lol:
 
Član
@omo

hvala ;)

Uprkos ovom losem vremenu,danas sam namontirao gevinde,pa evo par slika...

Photo0346.jpg


Photo0347.jpg


Photo0348.jpg


Photo0349.jpg


i onda visina napred,mada mogu dole jos 6cm :)

Photo0358.jpg


Photo0350.jpg


i kad sam izasao iz garaze video sam sta sam uradio

Photo0355.jpg


Photo0354.jpg


Photo0357.jpg


Photo0356.jpg


i onda podigao auto napred za par cm,sutra na centriranje trapa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top