Imam pitanje za sve !!??

Imam pitanje za sve !!??

Početnik
de ba rostiljaj sa svojom rajom, to ti je najsigurnije
kao sto .noke rece, prosle godine smo pokusali, najavilo se hiljadu ljudi, na kraju nas bilo 15, al bilo je dobro, i ove godine ako budemo rostiljali, dogovaramo se preko msn-a, nista forum ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
bilo ih je dosta, moze se napravit, samo treba skupit raje..
ja sam to nekoliko puta pokusavao, izgubio sam volju jer svi su ovdje jaki na tastaturi, al kad treba uradit nesto konkretno nigdje nikog
npr prosle godine, dogovarali zenicu rostilj, javilo se 213213 raje, bas ja mislio ono bit ce nas dosta.. iz sarajeva sigurno jedno 15tak auta, na kraju nas bila 3 auta, u zenici isto tako, dosao jos momak iz kaknja i travika.. sjeli rostiljali..

tako da , ako budes to organizovao, zelim ti puno srece, i zivaca


Aaaaa noke noke
pa sjeti se prije jbga.svaki veekend se rostiljaloooooo

mada ne bi bilo lose da se organizujemo
pa ko hoce bujrum,uglavnom nek nas bude 5 dosta ;)
 
ersan_sa je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
bilo ih je dosta, moze se napravit, samo treba skupit raje..
ja sam to nekoliko puta pokusavao, izgubio sam volju jer svi su ovdje jaki na tastaturi, al kad treba uradit nesto konkretno nigdje nikog
npr prosle godine, dogovarali zenicu rostilj, javilo se 213213 raje, bas ja mislio ono bit ce nas dosta.. iz sarajeva sigurno jedno 15tak auta, na kraju nas bila 3 auta, u zenici isto tako, dosao jos momak iz kaknja i travika.. sjeli rostiljali..

tako da , ako budes to organizovao, zelim ti puno srece, i zivaca


Aaaaa noke noke
pa sjeti se prije jbga.svaki veekend se rostiljaloooooo

mada ne bi bilo lose da se organizujemo
pa ko hoce bujrum,uglavnom nek nas bude 5 dosta ;)


Bravo kume i ta ti stoji !!!!! Cuga zaj*ancija nema nista bolje!!!!:cool::cool:;);)
 
Član
Meni odlicno zvuci ideja i rado bih dosao kad nebi bilo previse udaljeno...jer ruku na srce istrosilo se maksimalne tako da se bas nemogu razbacivati :) ali bi jako dobro bilo da se mi aktivni forumasi sastanemo negdje...lijepo bi to bilo iskustvo !
 
Outrage je napisao(la):
Meni odlicno zvuci ideja i rado bih dosao kad nebi bilo previse udaljeno...jer ruku na srce istrosilo se maksimalne tako da se bas nemogu razbacivati :) ali bi jako dobro bilo da se mi aktivni forumasi sastanemo negdje...lijepo bi to bilo iskustvo !

Ja sam uvjek da se baci koji cevap na rostilj i koja piva da se cugne sta imam od cavrljanja ovdje,okupimo se i pa ko dode nek dode koliko nas bude sjednemo i rostiljamo!!!!:cool::cool::cool::cool:
 
Član
Unstoppble je napisao(la):
Ja sam uvjek da se baci koji cevap na rostilj i koja piva da se cugne sta imam od cavrljanja ovdje,okupimo se i pa ko dode nek dode koliko nas bude sjednemo i rostiljamo!!!!:cool::cool::cool::cool:

eto ako bude organizovano,javite gdje ste pa se pokusa doci...
 
Outrage je napisao(la):
Unstoppble je napisao(la):
Ja sam uvjek da se baci koji cevap na rostilj i koja piva da se cugne sta imam od cavrljanja ovdje,okupimo se i pa ko dode nek dode koliko nas bude sjednemo i rostiljamo!!!!:cool::cool::cool::cool:

eto ako bude organizovano,javite gdje ste pa se pokusa doci...

OK braca ako sta bude javnemo ti !!!!:cool::cool::cool:
 
Član
Sto da ne

Evo prijedlog

sad nakon Mostara tj, test day kada prodej pa onda se dog.za onu tamo nedjelju 18/04/2010 da se ode negdje sta je znam npr.na planinu negdje i lagano da se zalomi

rostilj+cuga+dobra ekipa = extra atmosfera

pa eto ajde da vidimo ko bi i sta bi ;)

SPISAK

1.Ersan + 1
 
Legend
Skontat cemo nesto, kao sto ersan rece, mozemo negdje organizovati da kazem izmedju, pa da nas se skupi, al o tome cemo poslije test daya, sada treba vidjeti samo koliko bi eventalno ljudi bilo zainteresovano za tako nesto, pa tek onda razmatrati odakle su, i potencijalne lokacije na kojima bi mogli skontati taj rostilj

uglavnom, treba to odradit, pa kako god..

a svakako, da se raja preko msna najbolje dogovori, :icon_biggrin:
 
Evo nam kise nista od rostiljade :lol::lol::lol: posto se nemozemo dog oko rostilja najbolje bi bilo da rostilj ponesemo na TestDay i da ga dale raspalimo :lol::lol::lol: !!!!!!
 
Top