Imam pitanje za sve !!??

Imam pitanje za sve !!??

Bil se mogla napraviti neka rostiljada dok je finog vremena da se sta popije i pojede ;) ako je to moguce ??
 
Legend
bilo ih je dosta, moze se napravit, samo treba skupit raje..
ja sam to nekoliko puta pokusavao, izgubio sam volju jer svi su ovdje jaki na tastaturi, al kad treba uradit nesto konkretno nigdje nikog
npr prosle godine, dogovarali zenicu rostilj, javilo se 213213 raje, bas ja mislio ono bit ce nas dosta.. iz sarajeva sigurno jedno 15tak auta, na kraju nas bila 3 auta, u zenici isto tako, dosao jos momak iz kaknja i travika.. sjeli rostiljali..

tako da , ako budes to organizovao, zelim ti puno srece, i zivaca
 
AHAHAHAH nemogu da vjerujem cuj to!!!!! Sta zao im dati malo para za mesa cccccc!!!!;):icon_mad::icon_rolleyes::lol:
 
Član
npr. otiđi u temu okupljanje u Srebreniku, ima nas najmanje 8-ero ali se nikad ne možemo okupiti, danas je to teško uraditi, jer većina ima obaveza....:icon_smile::cool: ali tebi puno sreće;)
 
Ja to shvatam da svako ima obaveza al da bar nemoze odvijiti jedan dan u sedmici to nemogu da vjerujem pa bar bia nedelja :icon_rolleyes: ili mozda vecini djevojke nedaju da dodu :lol::lol::cool:;) !!!!!

Ma valjda ce mo nesto skontati nadam se :cool:!!!!
 
Član
sve je to uredu:icon_smile: ali npr, neki ne mogu subotu, neki nedjelju i ko da na kraju dođe, ne može nas 2-3 samo doć:lol::lol::lol::lol: i tako već... ima pra mjeseci odkad sam otvorio temu i bilo je samo jedno okupljanje, bila 3 auta samo i moje Zahrđalo biciklo:lol::lol::lol::cool:
 
zlajaaa je napisao(la):
sve je to uredu:icon_smile: ali npr, neki ne mogu subotu, neki nedjelju i ko da na kraju dođe, ne može nas 2-3 samo doć:lol::lol::lol::lol: i tako već... ima pra mjeseci odkad sam otvorio temu i bilo je samo jedno okupljanje, bila 3 auta samo i moje Zahrđalo biciklo:lol::lol::lol::cool:



:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kaka si ti buadlica cuj "zahrdalo biciklo" dobra ti ova majke mi!!!!!;);):cool:;)
 
Član
Unstoppble je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
sve je to uredu:icon_smile: ali npr, neki ne mogu subotu, neki nedjelju i ko da na kraju dođe, ne može nas 2-3 samo doć:lol::lol::lol::lol: i tako već... ima pra mjeseci odkad sam otvorio temu i bilo je samo jedno okupljanje, bila 3 auta samo i moje Zahrđalo biciklo:lol::lol::lol::cool:



:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kaka si ti buadlica cuj "zahrdalo biciklo" dobra ti ova majke mi!!!!!;);):cool:;)

http://www.bhtuning.com/od-bijelog-zmaja-do-rat-style-pomoc-izboru-t-36823.html ewo pa pogledaj:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::lol::cool:
 
Pa ti stvarno nisi normalan!!!!:cool::cool:;););)
Podsjecas me na Gost ridera kad se predavao policiji i on se predao na biciklu:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Unstoppble je napisao(la):
Pa ti stvarno nisi normalan!!!!:cool::cool:;););)
Podsjecas me na Gost ridera kad se predavao policiji i on se predao na biciklu:lol::lol::lol::lol::lol:

ma dojadio mi je rat style pa sam ga ošmirglao:icon_smile::icon_smile: moram ga samo ofarbat;) bježe ljudi od mene, misle da će im preć rđa na auta:cool: imal šta za okupljanje, osim ovakvog spemanja:spam::spam::icon_exclaim::123::D
 
Ima veceras kod nas okupljnje kod OMV pumpe na Barama, Fiat fans okupljnje al su svi pozeljnji da dodu :cool::cool:;);) inace ima svaku noc okupljnje kod nas u Sarajevu!!!!!:icon_smile::icon_smile:;););)
 
Član
Unstoppble je napisao(la):
Ima veceras kod nas okupljnje kod OMV pumpe na Barama, Fiat fans okupljnje al su svi pozeljnji da dodu :cool::cool:;);) inace ima svaku noc okupljnje kod nas u Sarajevu!!!!!:icon_smile::icon_smile:;););)

kakve bare crni čovječe:icon_eek: i kod nas imaju bare, još i OMV pumpa:icon_confused::icon_confused::lol: aii sretno;);) stavi koju sliku:cool:
 
.nOKe je napisao(la):
bilo ih je dosta, moze se napravit, samo treba skupit raje..
ja sam to nekoliko puta pokusavao, izgubio sam volju jer svi su ovdje jaki na tastaturi, al kad treba uradit nesto konkretno nigdje nikog
npr prosle godine, dogovarali zenicu rostilj, javilo se 213213 raje, bas ja mislio ono bit ce nas dosta.. iz sarajeva sigurno jedno 15tak auta, na kraju nas bila 3 auta, u zenici isto tako, dosao jos momak iz kaknja i travika.. sjeli rostiljali..

tako da , ako budes to organizovao, zelim ti puno srece, i zivaca

Tacno tako kako nOKe kaze, ja sam bio jedan od onih koji je rekao da ce doc i nisam, bilo mi je krivo, sto sam to propustio, jer mi je i blizu, nazalost nisam imao tada polozen vozacki ispit :icon_cry:, oslonuo sa na prijatelja da cemo doci i na kraju, nismo ni dosli, jer je inace jak na prici, taklo da nismo dosli. Sad kad imam polozeno toga vise nema. Steta, ali sami smo sebi krivi.
 

IGY

Član
.nOKe je napisao(la):
bilo ih je dosta, moze se napravit, samo treba skupit raje..
ja sam to nekoliko puta pokusavao, izgubio sam volju jer svi su ovdje jaki na tastaturi, al kad treba uradit nesto konkretno nigdje nikog
npr prosle godine, dogovarali zenicu rostilj, javilo se 213213 raje, bas ja mislio ono bit ce nas dosta.. iz sarajeva sigurno jedno 15tak auta, na kraju nas bila 3 auta, u zenici isto tako, dosao jos momak iz kaknja i travika.. sjeli rostiljali..

tako da , ako budes to organizovao, zelim ti puno srece, i zivaca

pa nemas ovoliko ni aktivnih clanova :lol::lol::lol:

koliko se sjecam taj dan je nesto kisa neka padala mozda je to odbilo raju ....
 
Ma samo treba biti uporan moze se sve sto kazu ono "UGAJGULITI" :lol: a ovo da organizujemo nebi nam bilo lose !!!!:cool:
 
Top