IMA SE MOZE SE!!

IMA SE MOZE SE!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JD. je napisao(la):
jel iko od vas bio na licu mjesta ?

po ovim slikama se ne primjeti nikakav zastoj a i ne vidim kakva je to blokada saobracaja kad je ocigledno da se mercedes mogao zaobici po drugoj traci ili po trotoaru ...

i ovi nasi novinari od muhe slona naprave, sta da se pokvarilo auto pa ovako ostalo na cesti dok ne dodje slep... cuj blokirana ulica...


mislim uredu stala na sred ceste, dobacivala novinarima al sad pricat desete price nidje veze... kao da samo parkiranje na sred ceste nije dovoljno...


Kako god nema opravdanja da se parkira nasred ulice,zna se gdje se parkira..Meni i da se pokvari auto na cesti,sklonio bih ga negdje u kraj da ne smeta..Evo najobičniji primjer,nek kod nas u Bolničkoj neko parkira nasred ulice pa ćeš vidjeti gužve..
 
Član
Ja licno poznajem ovu gospodzu i znam da je prava dama i da je fina , al ovo nisam od nje ocekivao NO COMENT.Svatno su neki ljudi dali sebi svasta za pravo.
 
Član
daki je napisao(la):
Vidi je usmdila se kravetina, sto nedodje u Tuzlu pa parkira il u Sarajeva.

Prvo bi je jebali, pa onda istukli. Ups, nebi bas jebali, ali bi bila jebeno pretucena.
KRAVA DEBELA !!

tu si u pravu legendo da vidim sto bi se parkirala nasred ulice u sarajevu nasla bi auto u miljackoj kad bi se vratila i jos bi primila batine....

CAVALINO je napisao(la):
Ja licno poznajem ovu gospodzu i znam da je prava dama i da je fina , al ovo nisam od nje ocekivao NO COMENT.Svatno su neki ljudi dali sebi svasta za pravo.

qurac je ona moj dama a to da je fina ma nema pravo nek dodje u rajvosa i ovako uradi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top