IMA SE MOZE SE!!

IMA SE MOZE SE!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma nista ba neko rece fantomku palicu i udri po njoj necemo udarat ono sto valja a to je u ovom slucaju samo mecka :cool:
 

Eko

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
zasto psujemo drzavu:icon_question:
Pa ljudi su zvali policiju,koja je od tog mjesta udaljena nekih 500m,ali cim su culi reg.:icon_sad:
ja je licno ne poznajem i prvi put cujem za nju,al et policija poznaje i to dobro

e pa ako je tako fkt.. mada ne vjerujem .. onda popisam se ja na vas grad, onda uzmite stvari u svoje ruke.. nema nam druge, nego u trecu :cool:
 
Član
a ja kravetine u pm... A prvi put cujem za ovu zenu.. Ja da sam tuda prolazio,licno bi joj zvizno u sajbu ili u nesto ,sa nekom flasom soka,mater joj ***** retardiranu,a oni idioti nisu htjeli da dignu? da bog sacuva,i oni sebe nazivaju policijom... A razlog ove frustracije od date krmace vjerovatno nema djece ,nema nista u zivotu osim para,pa mora negdje da ispolji frustraciju,kad vec ne moze na muza.. Mislim da se ovako necija mama nebi nikad ponasala,ovo je odvratno... a policija FUJ
 
Član
oprosteno joj je da voza golfa nebi ovo uradila:lol:

Eko je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
zasto psujemo drzavu:icon_question:
Pa ljudi su zvali policiju,koja je od tog mjesta udaljena nekih 500m,ali cim su culi reg.:icon_sad:
ja je licno ne poznajem i prvi put cujem za nju,al et policija poznaje i to dobro

e pa ako je tako fkt.. mada ne vjerujem .. onda popisam se ja na vas grad, onda uzmite stvari u svoje ruke.. nema nam druge, nego u trecu :cool:

ma u kojem to gradu nije tako, evo ti sarajevo glavni grad pa isti qrac parkira gdje god hoce il ako imas bas drot muda napise kaznu od 40 KM a to je njemu da se pocese
 
Član
joj kako ja volim ove sta prave te zastoje imao sam priliku da se bas takvim ''mangupima'' koji misle da mogu parkirati nasred ulice i telefonirati i slicne stvari nadje malo zajebanija ekipa pa im da uputnicu za najblizu limarsku radnju a u malko kriticnijim slucajevima i na kirurgiju
 
Član
Ako imas djip i bullbar i recimo si iz...Mostara...ne vidim ama bas nista sto bi me srpijecilo da joj mercedesa preparkiram :D
 
Član
Prodješ autom ispred nje(poželjno je imati kuku...),ubaciš u rikverc u opališ merca!!!Onda izadješ i kažeš "ženo ,šta mi uradi od auta"....Eto para.....
 

Eko

Član
Spico007 je napisao(la):
Prodješ autom ispred nje(poželjno je imati kuku...),ubaciš u rikverc u opališ merca!!!Onda izadješ i kažeš "ženo ,šta mi uradi od auta"....Eto para.....

upravo tako ;)
 

JD.

Član
jel iko od vas bio na licu mjesta ?

po ovim slikama se ne primjeti nikakav zastoj a i ne vidim kakva je to blokada saobracaja kad je ocigledno da se mercedes mogao zaobici po drugoj traci ili po trotoaru ...

i ovi nasi novinari od muhe slona naprave, sta da se pokvarilo auto pa ovako ostalo na cesti dok ne dodje slep... cuj blokirana ulica...


mislim uredu stala na sred ceste, dobacivala novinarima al sad pricat desete price nidje veze... kao da samo parkiranje na sred ceste nije dovoljno...
 
Član
JD,i tu traku gdje je stala,zbog same konstrukcije ulice,i toga sto je praaavo uska,mogu stat 4-5 auta...i svi oni hoce lijevo...i kako ces je zaobic,kad u desnoj traci stoje oni sto hoce pravo/desno a lijevo od merca je saobracaj iz suprotnog smjera...50m od mjesta gdje je stala ima parking,koji je uvijek poluprazan,a ispod njega parking pred opstinom,koji je kapaciteta hiljadu mjesta,mozda i vise....gdje je stala,malo ispod semafora,s lijeve strane(gledajuci u odnosu na auto) ima prikljucak,cesta,za parkinge i svasta nesto...kad se s tog prikljucka auto ukljucuje na glavno cestu,mora dobro pazit da ne zagrebe onog koji stoji na mjestu ove mecke(ukloiko se radi o duzema autu)
ukratko,zakrcila je najuzu dvosmjernu ulicu u zenici...bar koliko ja znam...
 
edoze je napisao(la):
JD,i tu traku gdje je stala,zbog same konstrukcije ulice,i toga sto je praaavo uska,mogu stat 4-5 auta...i svi oni hoce lijevo...i kako ces je zaobic,kad u desnoj traci stoje oni sto hoce pravo/desno a lijevo od merca je saobracaj iz suprotnog smjera...50m od mjesta gdje je stala ima parking,koji je uvijek poluprazan,a ispod njega parking pred opstinom,koji je kapaciteta hiljadu mjesta,mozda i vise....gdje je stala,malo ispod semafora,s lijeve strane(gledajuci u odnosu na auto) ima prikljucak,cesta,za parkinge i svasta nesto...kad se s tog prikljucka auto ukljucuje na glavno cestu,mora dobro pazit da ne zagrebe onog koji stoji na mjestu ove mecke(ukloiko se radi o duzema autu)
ukratko,zakrcila je najuzu dvosmjernu ulicu u zenici...bar koliko ja znam...

????????????????????????????????????????? :lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top