...ili...

...ili...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Neznam sta je sljedece, imam ti ja ludih ideja skroz.
Nedavno sam trazio VW Bubu (staru naravno) jer sam naletio na Porseov motor, pa je malo falilo da to odradim i skonto sam da ima previse posla oko toga i opet velika potrosnja, nekih 20 litara a rezervoar od 30 :)
Pa sam odustao od toga, gledao sam i golfa keca, evo juce mi je edo jednog predlozio pa mozda i pogledam njega. Bila je i jedna Corsa 1.6 GSI al nista ni od toga. Ma pricekaj mart pa cemo vidjet sta cu :)
 
Administrator
fiesta pokusaj sa Senadom u Hrasnici extra radi plastiku pricao sam sa ljudima koima je radio da je kvalitet extra i da ne pucaju
 
nissmo brate pa gdje si ti dosada-kako da stupimu kontakt sa njim,i sta ti mislis bili meni mogao da uradi nesto na fiesti,mislim jeli samo ima kalupe ili radi po mjeri...
 
Administrator
ne znam ima neke kalupe a nesto i narucuje isplati se provjeriti imao sam negdje br ako nadjem poslat cu ti
ps sinoc mi je momak pricao kad su mu spali prednji tockovi auto se naslonilo na prednju karambolku i nije pukla a Senad mu je napravio
 
sreca u nesreci...ajd ako je tako dobar vidjet cemo sta se moze,ne da mi se ici do subotice radi toga ako imam i ovdje...ako ima kalupe sigurno su to oni za neka standardna auta npr G2 isl...ako mi mozes nabaviti njegov br bilo bi extra...
 
Administrator
kazem ti ja sam bio kod njega prije neke 2-3 god drug narucivao za punta i ima katalog sta ne pravi moze naruciti a i mene zanima neka prerada pa ti javim
 
ok,i molim te ne zaboravi da mi javis za br. pa da vidim ako moze u krajnjem slucaju samo da mi ih naruci...hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top