...ili...

...ili...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta vise volite styling ili ono sto je ispod haube...
Ja licno vise volim da auto ima dobar izgled i neke detalje koji padaju u oko nego neki krs sa nekim jakim motorom,ali ni malo jaci motor nije na odmet ali nije ni pod OBAVEZNO...tako ja mislim...

PRIMJER-Mitsubishi Lancer

Motor je 1.3 obicni,pa sada vi recite da nije zvijer...






P.S-postujem one koji imaju jake masine samo za takmicenje,ali me nerviraju papci koji su sve u zivotu prodali da bi kupili nekog s-paketa ili jugeca ili neku sklopostiju koja se jedva drzi na cesti,pri tome ima plasticne gume,i alu-felge koje su nekoliko stotina puta ispravljane,kao i legendarne pijacarske 100% folije i niklovani nastavak za auspuh,pa se onda "tackaju" sa jaranima koji imaju jugece ili nesto slicno,pa cim vide fina kola odmah polude i hoce da se trkaju,tj da se dokazuju koliko su oni brzi,i kako imaju bijesne mashine,a ne znaju da ta kola sa kojim se oni trkaju istoje 10x vise novaca nego njihova...i onda se ponasaju kao divljaci na cesti...pa onda kada je neki belaj ne prica se o njima kao pojedincima nego se spominju svi momci koji imaju sredjene aute...sjetite se samo dnevnika i "Sarajevskog ruleta..."
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja licno volim i jednu i drugo. Al neznam vise ni ja.
Prvo sto za styling u BiH nemas nista kupit. Nevolim ni pretjerani styling, sve u granicama da bude, npr. za Felge bih dao kolko god i sanjam o jednim vec duze vremena :), zatim spustit malo auto, zatamnit i po meni to bi bilo to, jos bih volio unutra neke promjene po svom cejfu muzika i tako to.
A o motoru, hehe volio bih i to al nisam u mogucnosti.

Ma nezna se kod mene nista za cas mene nesta prenese ;)
 
ma najgore je bas to sto si ti rekao,ako zelis da se bavis stylingom u BIH sve sto zelis moras nabavljati preko granice...evo ja sam bas sada stupio sa pikecom u kontakt jedva da mi odradi nove branike duboke,a do njega ima 6h autom,jer mi nemamo ni jednog jedinog plasticara u Bih da moze da uradi bilo sta na mojoj fiesti
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa hoces li ici u Suboticu, treba do gore ici, a moras ti otici gore sa autom to svima kaze i dosta ih je odustalo. Neznam kakvo je stanje u Zagrebu, mozda ima gore onaj momak sa zelenim Stilom je sve gore kupio i ugradio.
 
90%da idem imam kesh,samo je pitanje kada cu da se nakanim...momak sa zelenim Stilom,predpostavljam da mislis na Sejinog stila,predobar je,samo ne znam gdje je on radio to...
 
polako,evo bash sada sam otpakovao nove felge i gume,pa ne znam dal da ih poslikam pa postavim temu na forum...?
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma vidjeo sam ja felge vec hehe ;) davno i gume su legle koliko znam i sve to 1400 KM :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma nije njemu nista, sminka bio cabrio, nov krov ofarban sve cakum pakum, al sam moro. Velika potrosnja i registracija, a i dvije saobracajne nesrece u familiji u pola godine i trebale nam pare. ma crnjak j....
sad stedim i skupljam za novo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top