Igrate li Bingo u kladionicama ?

Igrate li Bingo u kladionicama ?

dino_ze2 je napisao(la):
Prije par dana u zenici tacnije kaficu "akademija" momak uniso uplatio 1 km,i digo 10000,nisam bio tu ali prica se,sinoc ja i jos dvojica drugara otisli odigrat koju,momak rodzendan mu tu taj dan uplati par listica i dobi 1000 km,veceras ja i drug zvani Hepa,od 5h sati igrali,ulozili oko 200 km,dobili oko 430 km,igramo po 4 kombinacije na listicu...
Ja liicno nevolim ove igre na srecu jer nema para bez rada,ali jbg kad te navuce kocka,ja pretezno dva para lupim,a dva igram boje uvijek crvenu,i plavu.allll mogu jerci da je jebena zaraza.....:icon_mad:

Zato prestaj dok jos mozes ;)
 
Član
[/quote]

Zato prestaj dok jos mozes ;)
[/quote]

scena je drug sto si kratak sa parama i uletis ono ajd daj jednu kombinaciju,i nista,daj 4 i opali te 50 km,ajmodalje duplo i da ti tako a se dignes na jedno 100 km,i onda te kajla kajla kajla dok neskontas da ti je vakat,bar 50 km biti dobar :icon_rolleyes:
 
_nerko_ je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
evo padoh 300 KM na Bayernu hahaha al da se vratimo temi


Igram bingo i najveci dobitak bio 150 KM iako je bilo dosta puta od 30 do 100 KM
ali svi ti aparati i sve to je programirano na 17% da daje s tim da primjer BET Live ima sistem Binga na ovom terenu u Mostaru isti tj. 2 sistema i u jednom djelu kladionica jedan u drugim drugi i onda puno uplate pa dosta i daje primjera radi kladionica u Blagaju kod Mostara usla u TOP 50 u državi radi Binga svaki dan masa uplata i da bilo je dobrih dobitaka par puta po 5 000 KM,i nekoliko puta po 1000 i 2500 KM ali u biti sve obična raja dobijaju s tim da pojedinci imaju srece ko g.... uđu svaki dan po 3 puta i uvijek punih džepova izlaze imaju neku j..... srecu

napisi koji broj :D da vidim hocul ubost koju stotku :lol::lol:
ma naravno to je sve programirano,i nema se tu sta...ako te sreca potrefi i dobit ces
ja sam nekoliko puta uzimao pregled onaj zavrsenih kola,i gledam bajg koji brojevi po najvise izlaze,,i stvarno ima brojeva koji se non stop ponavljaju,,al cim ih uzmes i odigras,,onda izadje samo 2-3 ili eto zna se desit da cekas broj jedan i onda nista...jbg


Koliko ces kombinacija da ti napisem ima ih masa al evo neke:

10 11 12 17 18 19
2 4 5 9 12 17
3 7 10 14 17 21
6 15 20 33 36 40
31 34 38 41 45 48
1 2 3 47 48 49
1 2 3 4 5 6 -uvijek 5 brojeva bude hahahabar kod nas tako
eto ti kombinacija pa proberi u Zenici sam pred utakmicu reprezentacije odigrao sve i isplatio troškove dolaska i bilo jos koja marka za kafe oko 400 KM dobio
 
Član
dobro je jbg :D vidis ipak si dobro prosao. :D
evo zabiljezit cu sebi ove kombinacije,i da vidimo kakvi ce rezultati biti :D bit ces obavijesten a i naravno pocascen ubode li sta od ovog :cool::cool:
 
Član
godinu dana sam bio nenormalno zarazen sa tim, koliko sam para u godinu dana ostavio na to do sad bi vozao golfa 5-icu a najveci mi dobitak bio pisanih 500KM.. u zadnje vrijeme sam se totalno promijenio i mozda na dan odigram uz kaficu u kaficu u kojem radim maximalno 5KM.. a znao sam na dan ostaviti i po 3-4 stoje.. najbolje se okaniti toga, privuce te kad cujes da je neko uzeo veliku lovu ali to samo tako dadne i namami odma 10-15 ljudi i vrati 100x vise.. znam iz iskustva ;)
 
Član
Svakodnevno bacim koju markicu, maksimalni dobitak mi je 25 :lol: Jaran je uzeo neki dan 150, a drugi jaran je bio svjedok kad je lik uzeo 5000KM i to na boje. Tako da otkako sam to cuo samo forsiram boje. Prokleta navika al' valjda ce biti kakav dobar dobitak nekad ;)
 
BHT Ovisnik
kada odem na pice tu u naselju bacim marku-dvi,vecinom dobijem nesto sitno 10-30km ,ali kada dobijem uplatim jos do max 3-4km i to je to,ako dobijem vecinom stavljam u dzep i prestajem:icon_smile:
 
Član
Marka-dve-tri-pet sica kad pogledas. Al` kad pomnozis sa 200 (recimo ako ne igras svaki dan) za 5KM to je vec glavobolja manje kad dodje vrijeme za na more. Za registraciju i sl. Da su igraci na dobitku, nebi se otvarale kladionice na svakom cosku. Doduse ima ih i radi pranja para :D
 
Član
nemojte se sta naljutiti, al bingo, cuke, oni aparati u lutriji su igre za glupe. jer je sve namjesteno. zna se koje su kombinacije uplacene, koliko je para uplaceno i automatski izlaze brojevi sa kojima su oni uvijek na dobitku. desi se da nekad neko dobije milju, dvije, pet, ali je fazon sto je u svakom tom slucaju uvijek uplaceno vise. i moras biti baaaas teska nafaka da bi dobio na tome. jednom ces dobiti, a onda ces nakon toga sve zijanit i nikad ne mozes biti u plusu :icon_biggrin:

zato kladara na koju markicu, cisto da se moze sta pratiti. takvo je vrijeme doslo da se vise ne moze ni na kladionici dobiti... :D
 
Top