Igrate li Bingo u kladionicama ?

Igrate li Bingo u kladionicama ?

Član
vozdra :D

ima li forumasa u kladionicama koji gube novce na bingo ? :D imal dobitaka kakvih ? ima li nekih posebnih kombinacija ? sta pretezno igrate ? koju boju ? brojeve ?

ako je ko raspolozen da djeli iskustva bujrum.. :D

evo ja npr non stop igram smedju boju i crvenu,a kad pravim neku kombinaciju, skoro svaki put izaberem br 17,3 pa i 11..

eto ak ima neko raspolozen nek pise :D
 
Član
igram ***** jebo to, nema hljeba dok se ne dignes i uzmes stvar u svoje ruke :cool:
jos je bolje ako ti kakva dobra uzme stvar u svoje ruke :)
 
Član
AnDel je napisao(la):
igram ku*ac jebo to, nema hljeba dok se ne dignes i uzmes stvar u svoje ruke :cool:
jos je bolje ako ti kakva dobra uzme stvar u svoje ruke :)

dobar dobar :lol::lol:

ma zna se to...rad je rad jbg ali eto zarazi se covjek ponekad necim..
 
Član
:lol::lol::lol: hebo li vas i bingo i kladionice kud spomenu :D

nego vi prosetajte do wc-a uzmite stvar u ruke i popravite malo situaciju :D a sad

:icon_exclaim:
 
Član
bio sam nedavno u kladionici kad covjek dobi 6000km i poslije 5 min jos 5000km.. ja ponekad odigram i samo sam jednom marku dobio hahah
 
Član
pa odigram ponekad kad imam vremena i koju marku "viska" lupim 6 brojeva i to je to zanimljivo a i bude neke sice na dobitku
 
Član
Evo, moja preporuka iz najbolje namjere je da se manes toga. Radio sam neko vrijeme (dok nisam poludio od budala) u kladionici, tako da znam kako funkcionise vecina tih igara. OK ako je sprdnja za sitnu lovu, mada se i to nakupi...al` sto vise ulazes sanse za dobitak padaju, tako se programira vecina tih kladionicarskih igara. Od trka pasa, konja, miseva, binga... ;)

Ako je radi zabave.... neznam sta da ti kazem, ako je zbog love, bolje skupljaj to u neku kasicu godinu dana pa na kraju ulozi u nesto, nego ovako.
 
Član
Knezho je napisao(la):
Evo, moja preporuka iz najbolje namjere je da se manes toga. Radio sam neko vrijeme (dok nisam poludio od budala) u kladionici, tako da znam kako funkcionise vecina tih igara. OK ako je sprdnja za sitnu lovu, mada se i to nakupi...al` sto vise ulazes sanse za dobitak padaju, tako se programira vecina tih kladionicarskih igara. Od trka pasa, konja, miseva, binga... ;)

Ako je radi zabave.... neznam sta da ti kazem, ako je zbog love, bolje skupljaj to u neku kasicu godinu dana pa na kraju ulozi u nesto, nego ovako.

upravu si ti,jasno je meni a i srecom da nisam ono zarazen sad previse,,mozda 2-3 puta u sedmici odem do kladionice,i bacim 2-3km...ali eto vise puta mi se desi da dobijem nekih 10 markica..al vidim ljudi non stop dobijaju..skoro tip dolazi ispred kladionice u mercedesu ML-u,udje i baci 5km na smedju boju..dize 400km i ode...svi se sjebalii totalno
 
evo padoh 300 KM na Bayernu hahaha al da se vratimo temi


Igram bingo i najveci dobitak bio 150 KM iako je bilo dosta puta od 30 do 100 KM
ali svi ti aparati i sve to je programirano na 17% da daje s tim da primjer BET Live ima sistem Binga na ovom terenu u Mostaru isti tj. 2 sistema i u jednom djelu kladionica jedan u drugim drugi i onda puno uplate pa dosta i daje primjera radi kladionica u Blagaju kod Mostara usla u TOP 50 u državi radi Binga svaki dan masa uplata i da bilo je dobrih dobitaka par puta po 5 000 KM,i nekoliko puta po 1000 i 2500 KM ali u biti sve obična raja dobijaju s tim da pojedinci imaju srece ko g.... uđu svaki dan po 3 puta i uvijek punih džepova izlaze imaju neku j..... srecu
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
evo padoh 300 KM na Bayernu hahaha al da se vratimo temi


Igram bingo i najveci dobitak bio 150 KM iako je bilo dosta puta od 30 do 100 KM
ali svi ti aparati i sve to je programirano na 17% da daje s tim da primjer BET Live ima sistem Binga na ovom terenu u Mostaru isti tj. 2 sistema i u jednom djelu kladionica jedan u drugim drugi i onda puno uplate pa dosta i daje primjera radi kladionica u Blagaju kod Mostara usla u TOP 50 u državi radi Binga svaki dan masa uplata i da bilo je dobrih dobitaka par puta po 5 000 KM,i nekoliko puta po 1000 i 2500 KM ali u biti sve obična raja dobijaju s tim da pojedinci imaju srece ko g.... uđu svaki dan po 3 puta i uvijek punih džepova izlaze imaju neku j..... srecu

napisi koji broj :D da vidim hocul ubost koju stotku :lol::lol:
ma naravno to je sve programirano,i nema se tu sta...ako te sreca potrefi i dobit ces
ja sam nekoliko puta uzimao pregled onaj zavrsenih kola,i gledam bajg koji brojevi po najvise izlaze,,i stvarno ima brojeva koji se non stop ponavljaju,,al cim ih uzmes i odigras,,onda izadje samo 2-3 ili eto zna se desit da cekas broj jedan i onda nista...jbg
 
Prosle godine,drug iz skole na vasaru ispraznio slot..Podigao 425KM..Prije nas na tom slotu igrao covjek od nekih 30-40 godina i samo ubacuje 0.50 Km i svaki malo izvuce ali sve to sitno 10-15 km ,i lik ustane ode po pivo i ovaj srecnik dodje i od zajebancije ubaci pola marke i 425KM ..:cool:
 
Član
Prije par dana u zenici tacnije kaficu "akademija" momak uniso uplatio 1 km,i digo 10000,nisam bio tu ali prica se,sinoc ja i jos dvojica drugara otisli odigrat koju,momak rodzendan mu tu taj dan uplati par listica i dobi 1000 km,veceras ja i drug zvani Hepa,od 5h sati igrali,ulozili oko 200 km,dobili oko 430 km,igramo po 4 kombinacije na listicu...
Ja liicno nevolim ove igre na srecu jer nema para bez rada,ali jbg kad te navuce kocka,ja pretezno dva para lupim,a dva igram boje uvijek crvenu,i plavu.allll mogu jerci da je jebena zaraza.....:icon_mad:
 
Top