Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Član
RE: Hajmo igrati nesto online

u jednoj sobi moze max 25 korisnika.. nebi bilo lose da neko od korisnika napravi sobu i stavi pass neki (recimo bhtuning) i tu da smo svi i da se tu utrkujemo

pozeljno je da se prati forum, moze pomoci jako jako kad su tuniranja u pitanju.. postoje dvije vrste trka bracket i h2h (prepostavljam da znamo sta je sta :) )
Posto je vecina vas "pocetnici" nebi bilo lose da odaberete "practice" te da se ustelite sa saltanjem, reakcijom i sl...

Zaboravi reci.. oprez prilikom tuniranja, najskuplji dijelovi neznaci da su najbolji a i tu se moze pogrijesiti pa ste onda u belajima.. valja auto popraviti, valja se utrkivati da se zaradi za popravke i sl... nemojte prodavati fabricke dijelove samo zato sto ste kupili nove, jel ako vam pukne recimo bregasta a vi prodali fabricku onda ste najebali. auto koje pravi 16 sec pravice 18 il 19 i NIKAD nece praviti isto vrijeme.. tako Vas moze na turnirima lako zeznut ta varijacija vremena.
nadam se da ste me skontali sta pokusavam da kazem.
izvnjavam se radi velikog slova, mrsko mi pisati :)
 
RE: Hajmo igrati nesto online

ma nikakve trke postenski, samo ove nake beze tipke, slabo, ocekivao sa traku kakvu pa udri, da se malo guramo, ovo ono......

daj imas kakvu sobu da upadnem
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

zen3dom je napisao(la):
ma nikakve trke postenski, samo ove nake beze tipke, slabo, ocekivao sa traku kakvu pa udri, da se malo guramo, ovo ono......

daj imas kakvu sobu da upadnem


moja greska, nisam Vam naglasio da je u pitanju klasicni drag race, izvini :cool:

Napravio sam ja sobu, BHtuning a pass je 0000
 
Top