Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Administrator
hajmo cuneri dajte za prijedlog neku igru ga igramo online jedni protiv drugih... najbolje bi dosle neke trke. ko zna neku igru takvig tipa nek predlozi i nek da objasnjenje kako se spojiti u lan...
jeste li za:icon_question:

dakle evo vecina se zarazila sa igrom nitto1320... zapravo mrva nas zarazio....
ko zeli da se prikljuci u utrke nek skine igru sa ovog linka

NITTO1320

instalirajte, registrujte se, sacekajte dok se izvrsi update i u igri ste... sretno... za sve nejasne stvari odgovore ce te naci ovdje ili postavite pitanje pa ce vam neko odgovoriti...ima dovoljno uputstava u temi...
sretno ;)

i ako nema trenutno sobe a ima vas koji hocete da igrate, nemojte govoriti nema sobe, vec napravite sobu sa imenom i passwordom koji stoje u nazivu teme ;)
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

slazem se ja sam za trke i da neko postavi odmah link za download,i naravno da nije nesto prezahtjevna igrica sto se tice konfiguracije;)
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

ma najbolje neku pucu, tipa cod4 i sl.... opet najednostavnije, ima servera, svi na isti i udri :icon_smile:
 
RE: Hajmo igrati nesto online

zen3dom je napisao(la):
NFS Underground 2........

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
sigurno necemo u lan koliko bi nam kilometra trebalo haha kanter :D

hamachi i udri preko LAN-a:)

ali max nas 16 po jednoj mrezi :icon_sad::icon_sad:



A sta mislis, da ces skupiti vise ljudi, pa bilo je do sada dogovaranja, kantera i onih trka, zaboravio sam kako se zovu:icon_biggrin:, pa nije se skupilo ni 5 ljudi:)
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

opet "pucacine" najzgodnije, moze puno ljudi, ne treba se cekati, udjes kad hoces...
 
RE: Hajmo igrati nesto online

hajd dajte sta da ubijamo dosadu, ne mogu ovog hot pursita igram po pola sata i dojadi....
 
Administrator
RE: Hajmo igrati nesto online

stavite link igrice, i sve sta je potrebno da se igra... ja sam za trke... necu pucacine, ako dodje do rata da se cuvam onda za puske:D :lol:
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

ma hebo pucacine, ajmo nitta 1320.. tuning, tuning i samo tuning
ev prije par dana stigao update i sad se moze voziti 402 sa Golf mk2 a ima i beetle :)
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

dajte ba neki link i gotovo evo vec pola sata se nagadzamo ovo ili ono,dajte link za neka auta i da raspalimo:123:
 
Top