ibiza turboo

ibiza turboo

ovo auto je lupano to se vidi iz svemira,vidi loseg odsjaja sa strane!
a i potrosnja mu je ko u Neoplan-a....lijep jest to moram priznati....
 
Član
gaga je napisao(la):
ona da valja ne bi je svi prodavali..... :D:D

jedino sto valja na autu su felge, skini felge i dobijas ibizu za kojom se niko ne bi ni okrenuo.....;)

Evo moje neprezaljene ljubavi, i nekakvih nebuloza vezano za nju.

Druze, ti da se razumijes u auta, ne bi ovo nikad napisao. Na toj ibici ima toliko uradjenih detalja, a feluge su jedine koje provlace paznju neiskusnih CUNERA.

Ja sam radio sve na autu i davao garanciju na sve zivo kad je otisla od mene. Nije bilo u nju uloziti ni feninga.

Razlog moje prodaje je bio taj sto sam s njom pravio 15s vrijeme na streetrace-u koje za moje ambicije nije bilo dovoljno, a da je pojacavam sto sam mogao nisam htio jer je onda ne bih mogao voziti svaki dan posto tad drugo auto nisam imao.
I iskreno, to auto nikad necu prezaliti jer je radjen s ljubavlju, a prodan preko one stvari, bukvalno sam se jedva odvojio od nje. :icon_cry:

Tako da sam odlucio prodati, uzeti normalan auto za grada, a kroz koju godinu spremiti nesto za race oko 12 sec.

Ibica je otisla u zamjenu + doplatu Zlaji u Travnik za Mercedes CLK, koji je odmah rekao da ce je prodavati dalje, jer njemu to ne treba.
Poslije toga je zavrsila u Sarajevu, a sto je sadasnji vlasnik prodaje, nemam pojma.


A druze, ono sto ti mislis da je standardna ibiza, nadji ti prvo Cupru ovo godiste u bih, ili neko auto koje je uscupernije u ovoj klasi auta i s boljom podlogom za streetrace, a drugo Cupro koja na sebi ima: (bar je bilo) :icon_smile:

manual boostcontrojer,
sparco blow off valve,
BMC cabon intake,
f76m izduv od grane do kraja, ne pravljen vec kupljen origi idealan za turbo,
H&R kompletan ovjes,
EBC kocione diskove,
armirana kociona crijeva,
strut bar,
custom branike,
custom stopke,
custom riegerove origi pragove od golfa 5
custom haubu ... gril i mnogo toga jos ...


Reci cu ti samo jednu stvar. Uzmi naruci origi Pragove za Golf 5 Rieger, pa vidi koliko cete samo oni kostati, a kad stignu, na sve to, ti fleksu pa udri, sjeci nanovo jer ti ne odgovaraju po dizini visini itd :icon_mad:

I pogledaj malo cijene dijelova koli su stavljani na auto, i koji su brendovi ... cijenu blow off ventila, poklopaca za retrovizore za koje ti mislis da su plasticni hromirani s pijace a ustvari su ... Momo alloy mate polish






nermin suljagic je napisao(la):
ovo auto je lupano to se vidi iz svemira,vidi loseg odsjaja sa strane!
a i potrosnja mu je ko u Neoplan-a....lijep jest to moram priznati....

Auto je porijeklom iz Italije, stiglo je u paketo od 25 auta, firma ZRD Banjaluka, ciji je vlasnik moj dobar prijatelj. Cim je stiglo zvao je mene jer zna da sam lud za takvim necim, i naravno nije pogrijesio.

Lak na autu je stigao takav. Ja sam raskopa cijelo auto, sve optike su idealne. Auto nije imao nikakav veci udar, moja pretpostavka je da je bila ocesana vozaceva strana, na kojoj se vidi malo talasanja, te da je iz tog razloga prethodni vlasnik okupao cijelo auto, samo s vana (prilicno lose) - na svim stokovima i unutrasnjosti je originalni lak.


Evo slika kakvo je auto otislo od mene: (a da je ostala 99% bi do sad bila mat bijela s crnim tomasonkama)
 

Prilozi

  • Slika000.jpg
    Slika000.jpg
    198,1 KB · Pregleda: 35
  • Slika003.jpg
    Slika003.jpg
    204,8 KB · Pregleda: 31
  • Slika002.jpg
    Slika002.jpg
    238,1 KB · Pregleda: 34
  • Slika004.jpg
    Slika004.jpg
    206,7 KB · Pregleda: 25
  • Slika006.jpg
    Slika006.jpg
    175,8 KB · Pregleda: 24
  • Slika007.jpg
    Slika007.jpg
    208,6 KB · Pregleda: 16
  • Slika005.jpg
    Slika005.jpg
    177,5 KB · Pregleda: 22
  • 4a.jpg
    4a.jpg
    137,5 KB · Pregleda: 34
Član
Meni je Zlaja govorio da je ovo auto zlo,i ja sam cuo prije price da je krs,ovo ono,udarano ovako onako. Zlaja je to sve opovrgao,rekao da je auto skroz ok. Tad je vec prodao u Sarajevo,znaci nije imao potrebe hvaliti nesto sto nije u njegovom posjedu ako ne valja. tako da se i ja slazem sa stallionom,manite se corava posla. Ne dajite lose komentare ako niste imali susreta s autom;);)
 
Član
dok je bila kod stalliona bila je dobra,a sada tko zna......i naravno,ne trosi ko golf dizel a svijet misli da trosi 5 litara a 1.8turbo......
 
ivica je napisao(la):
dok je bila kod stalliona bila je dobra,a sada tko zna......i naravno,ne trosi ko golf dizel a svijet misli da trosi 5 litara a 1.8turbo......
;););)

hah onda Cvaju uzema i kad neradi xD evri korz auspuh ispadaju :D
 
Član
Super autic, ljepo izgleda pravo.... nije ni cijena neka... a naravno da ce trosit ..tako ko oce da vozi nek i plati :p
 
Član
sub3r je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
svima dobro i zlo a svi je prodali... haha :)

i hoce da je prodaju :D
Fakat su vam komentari zeleni skroz... Kako vi mozete znati sto nju netko prodaje... Meni licno je auto jako lijepo uradjeno... Neka kombinacija extreme i GM stila...
A za one sto se zale na potrosnju, nek kupe novog pola 1.4 TDI, i nebi trebali imati problema sa potrosnjom... Joj ja levata majko mila, oce snagu, sve, a za cenera bi da se vozaju, e pa nece moci ove noci...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ovo auto je lupano to se vidi iz svemira,vidi loseg odsjaja sa strane!
a i potrosnja mu je ko u Neoplan-a....lijep jest to moram priznati....

Reče vozač 1.9 tdi-a :lol::lol:
 
Član
ErRoR je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
svima dobro i zlo a svi je prodali... haha :)

i hoce da je prodaju :D
Fakat su vam komentari zeleni skroz... Kako vi mozete znati sto nju netko prodaje... Meni licno je auto jako lijepo uradjeno... Neka kombinacija extreme i GM stila...
A za one sto se zale na potrosnju, nek kupe novog pola 1.4 TDI, i nebi trebali imati problema sa potrosnjom... Joj ja levata majko mila, oce snagu, sve, a za cenera bi da se vozaju, e pa nece moci ove noci...

Potpis ko kuca

I ovi komentari tipa da valja ne bi je svi prodavali,to su tako glupi komentari. Eto vec za dva prethodna vlasnika znam da su je prodali ne zbog toga sto ne valja nego sto je tako moralo biti. Stallion je prodao sam je rekao zbog cega,dovoljno je sto je rekao da i sada zali za njom. za Zlaju znam da je nije nikada ni namjeravao da zadrzi,tako da se i to treba otpisat. Sam je covjek rekao da je auto skroz ok,samo da to nije za njega i to je to. bezveze se laprda,ni zbog cega
 
N

nenad

riki_gsi_16v_2

Ja ne razumijem koja je svrha ove teme? Jel tvoj jaran vlasnik, pa hvalis njegovo auto? Ili da drugi palamude do prekosutra i da po obicaju pljuju po svakom autu?
 
nenad je napisao(la):
riki_gsi_16v_2

Ja ne razumijem koja je svrha ove teme? Jel tvoj jaran vlasnik, pa hvalis njegovo auto? Ili da drugi palamude do prekosutra i da po obicaju pljuju po svakom autu?

da je moj jaran vlasnik auta i da je rekao da ga predstavim ne bih ovako sigurnoo, prvo predstavio bih ga u garazu, ja sam samo pitao zna li neko slucajno odakle je momak jer sam auto vidjao par puta i auto je perverzija ziva a ovi cuneri satro sto govore da auto ne valja a nikad ga nisu vidjeli nek zadrze za sebe i nek bale za autom..........toliko od mene
zahvaljujem clanu stallion sto je se potrudio....
 
Top