ibiza gti by gogo

ibiza gti by gogo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

ej momak evo pomoc!!!;);)


stavio sam 30mm ali mi je to malo previse jel kad se optereti zna biti malo ceskanja,zato ti preporucujem da neides vise od 20mm ako nemislis siriti rubnjake!!

ako je neko zainteresiran za zamjenu 30mm za 20mm neka mi se javi!!! moje distance su nove!![attachment=12865]
 
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

A i jesi malo prečero,mislim da je 20 mm mjera.
Šibica je perverzna :cool:
 
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

neznam koliko imas iskustva sa sibicama,ali njima je zadnji kraj na odnosu na prednji jako puno uvucen tako da 30mm nije puno ako se izvlace rubnjaci to je onda taman mjera!!! posto ih ja nisam izvukao...moram ici na 20mm

:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

gogo GTI je napisao(la):
neznam koliko imas iskustva sa sibicama,ali njima je zadnji kraj na odnosu na prednji jako puno uvucen tako da 30mm nije puno ako se izvlace rubnjaci to je onda taman mjera!!! posto ih ja nisam izvukao...moram ici na 20mm

:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Nemam iskustva sa sibicama,znam ponesto o faceliftu ove tvoje jer je jedan od izbora za kupnju pa malo istrazujem :lol:

Po slici sam zakljucio da dosta strsi,a previse je cim se moraju izvlaciti rubovi :cool: Ako ih nekad izvuces,povratak na 30 mm
 
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

o kakvim vi obrvama pricate??? nekuzim vas!!!
:icon_question::icon_question::icon_question:

shumi ako si zainteresiran kola su za prodaju pa mi se javi na pm ako zelis!!!
 

IGY

Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

gogo GTI je napisao(la):
ej momak evo pomoc!!!;);)


stavio sam 30mm ali mi je to malo previse jel kad se optereti zna biti malo ceskanja,zato ti preporucujem da neides vise od 20mm ako nemislis siriti rubnjake!!

ako je neko zainteresiran za zamjenu 30mm za 20mm neka mi se javi!!! moje distance su nove!!

e hvala ti, i ja sam mislio isto 20 mm nazad i mozda 5 mm naprijed, ali mislim da nece biti potrebe jer mi se poravanju obrve sa gumom kad stavim 16-ke dok nazad pobjegnu unutra ko da se postide pa se sakriju:lol:

hvala
 
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

gogo GTI je napisao(la):
o kakvim vi obrvama pricate??? nekuzim vas!!!
:icon_question::icon_question::icon_question:

shumi ako si zainteresiran kola su za prodaju pa mi se javi na pm ako zelis!!!

obrve - rubnjaci kako ti kazes
 
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

arminnn je napisao(la):
gogo GTI je napisao(la):
o kakvim vi obrvama pricate??? nekuzim vas!!!
:icon_question::icon_question::icon_question:

shumi ako si zainteresiran kola su za prodaju pa mi se javi na pm ako zelis!!!

obrve - rubnjaci kako ti kazes

ebiga ja kazem rubnjaci/rubovi...obrve su za mene nesto drugo...al opet svako ima svoje ;)
 
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

IGY je napisao(la):
gogo GTI je napisao(la):
ej momak evo pomoc!!!;);)


stavio sam 30mm ali mi je to malo previse jel kad se optereti zna biti malo ceskanja,zato ti preporucujem da neides vise od 20mm ako nemislis siriti rubnjake!!

ako je neko zainteresiran za zamjenu 30mm za 20mm neka mi se javi!!! moje distance su nove!!

e hvala ti, i ja sam mislio isto 20 mm nazad i mozda 5 mm naprijed, ali mislim da nece biti potrebe jer mi se poravanju obrve sa gumom kad stavim 16-ke dok nazad pobjegnu unutra ko da se postide pa se sakriju:lol:

hvala

igy nemas potrebe nista stavljati naprijed jer nikad mi ni sa 17 cola nije strugalo,jedino ako hoces radi malo estetike,ali opet sa 5mm nedobivas bas nista to se cak ni neprimjecuje!!moj savijet,a ti radi kako zelis!!;););)
 

IGY

Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

ok hvala na savjetu poslusacu te, ipak si ti kemijao oko toga
 
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

Lijepa kolica druge ...

A nema vam velicina felge ama bas nikakve veze sa cesanjem za obrve ili rubnjake, kako kome pase ... :icon_smile:
To odredjuje offset felge, iliti onaj broj koji stoji pored ET oznake za felgu, a to je dimenzija felge koja odredjuje koliko je felga sama uvucena ili izvucena u odnosu na svoj centar ...
Sto je veci ET, to felga ide vise prema unutra i obratno

Pozz...
 
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

to mi druze jako dobro znamao(bar ja znam)ali nemozes reci da neigra ulogu ako je meni et 35 a na njega stavim distancere od 30mm sto znaci da je et onda 5,razlika je i to velika!!!


ma uopce nije bitno,bitno je da se vozimo!!

:cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top