ibiza gti by gogo

ibiza gti by gogo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

gogo GTI je napisao(la):
to mi druze jako dobro znamao(bar ja znam)ali nemozes reci da neigra ulogu ako je meni et 35 a na njega stavim distancere od 30mm sto znaci da je et onda 5,razlika je i to velika!!!


ma uopce nije bitno,bitno je da se vozimo!!

:cool::cool::cool:

Htio sam reci da ne igra ulogu je li felga 17-ka ili 15-ka ... ako zapinje za rub, zapinjace i jedna i druga, pod uslovom da im je et isti. A naravno da se sa distancama stvar mijenja, pa zato i sluze ... ;)
 
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

a pa to je druze vec druga stvar,krivo si se izjasnio onda,ma bitno da smo se razumjeli...


:cool::cool::cool:
 
Član
RE: MOJA ZELENA KANTA!!!!

He he he,vidi ga dosao zeleni vrag i u Gradisku,sta li sto samo uzimao od Taxi-Bar-a :icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: zeleni vragic na tockovima!!!

gogo GTI je napisao(la):
a pa to je druze vec druga stvar,krivo si se izjasnio onda,ma bitno da smo se razumjeli...


:cool::cool::cool:

Ma iozjasnio sam se ja dobro ... procitaj ponovo ... ali bitno je da se razumijemo ... ;)

btw ... fine slike ;)
 
Član
RE: MOJA ZELENA KANTA!!!!

ma da bitno da se kuzimo


ma da mi je samo znati cija su to auta??
:lol::lol::lol:
veliko hvala radmili za slike!!!

Chuza je napisao(la):
He he he,vidi ga dosao zeleni vrag i u Gradisku,sta li sto samo uzimao od Taxi-Bar-a :icon_smile::icon_smile:

zeleni vrag je stalno u gradiski!!!:lol::lol::lol:
 
Član
RE: MOJA ZELENA KANTA!!!!

mozda,mozda!!!:lol::lol:


sala mala to je samo posjeta ekipi,a i blizu smo si bilo bi zao da nenavratim!!!


dodi i ti ponekad na kavicu druzenja!!

ajde odat cu vam tajnu.......:lol::lol:


ganja se ovo!!!


http://www.postimage.org/image.php?v=aV2ew4v9
 
Član
RE: MOJA ZELENA KANTA!!!!

gogo GTI je napisao(la):
mozda,mozda!!!:lol::lol:


sala mala to je samo posjeta ekipi,a i blizu smo si bilo bi zao da nenavratim!!!


dodi i ti ponekad na kavicu druzenja!!

ajde odat cu vam tajnu.......:lol::lol:


ganja se ovo!!!


http://www.postimage.org/image.php?v=aV2ew4v9



Fino fino,za kaficu raspolozen uvijek,samo sto sam ja u Sarajevu :icon_smile: ;)
 
Član
RE: MOJA ZELENA KANTA!!!!

pa koliko sam skuzio da ti rece kako si cesto u taxiu pa se javi onda kad budes dolazio!!!

;);)
 
Član
RE: MOJA ZELENA KANTA!!!!

Ma kakvi nisi dobro skuzi,ja sam daleeeeeeeekooooo od Gradiske,u Sarajevu sam,ako kad te put nanese u Sarajevo javis se :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top