Hyundai update

Hyundai update

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
aj drug ovak, nemoj za svaku promjenu na autu otvarati novu temu, vec napravi jednu temu i stavi sve pormjene koje si radio na autu u nju ;)

a ovo ide u garazu
pozz ;)
 
Član
Dobro izgleda baš,moje mišljenje je da si ovo trebao uraditi ranije :D
Fakat i mene neodoljivo podsjeća na Astru sad..
 

i30

Član
Deyo je napisao(la):
i30 je napisao(la):
da bi ispalo sve kako treba prvo uzmes vodobrusni papir 2000 i sa njim skines sav krom jer se boja nece primiti na krom. kada si sve fino ocistio naneses sloj plastik prajmera i onda ide boja (najbolje je koristiti boju koja je otprona na temp imas je kupiti u svim prodavnicama koje prodaju boje i lakove). Boju nanosis u vise tanjih slojeva recimo 4-5 svaki sloj pustis da se osusi ili grijes fenom, kada si nanjeo boju pustis da se sama osusi jedno 3-4 sata. Potom ponovo fen u ruke i zagrijavaj sve dok boja nepocene da smrdi, ali pazi da se plastika na deformise. Tada ces biti siguran da je boja suha i da nece doci do magljenja fara.

Nadam se da sam nekom pomogao

Pozdrav

Hvala Deyo i nemoj mi zaboraviti ponudu kosei felgi

pozz

Super ;)
 
Član
super si ovo uradio samo mislim da je ovaj proces s fenom malo duzi ne kontam sto radis fenom ako si radio s nitro sprejem
 

i30

Član
arminnn je napisao(la):
super si ovo uradio samo mislim da je ovaj proces s fenom malo duzi ne kontam sto radis fenom ako si radio s nitro sprejem

Radio sam sa fenom jer sam morao brzo sastaviti farove, pa iz razloga da nebi maglio far eto zato sam to radio.

pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top