Hyundai update

Hyundai update

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

i30

Član
Evo opet su se neke ideje sprovele u djelo pa da vidimo vase misljenje

[attachment=16931]
[attachment=16932]
[attachment=16933]
[attachment=16934]
[attachment=16935]
[attachment=16936]
[attachment=16937]
[attachment=16938]

Jos ocekujem opruge da stignu i u potrazi sam za Felgama pa svi koji imaju nesto u ponudi 5x114,3 17 7,5 ili 8J

Pozdrav
 
Član
extra, bas premocno izgleda...

nisi samo trebao znak naprijed u crno farbati, to je samo moje misljenje
 
Član
i30 je napisao(la):
hvala drago mi je da trud nije uzalud

ma kakvi lud,i30 kad se napuca extra je,sad me sa ovim zatamnjenim farovima malo podsjeca na astru

sve u svemu super je;)

vladica85 je napisao(la):
i30 je napisao(la):
hvala drago mi je da trud nije uzalud

ma kakvi lud,i30 kad se napuca extra je,sad me sa ovim zatamnjenim farovima malo podsjeca na astru

sve u svemu super je;)

htjedoh napisati uzalud,jbg kad zurim s kucanjem:lol: pozdrav:cool:
 

IGY

Član
fino su ispali farovi pravo
a sto za felge nebi uzeo adaptere pa promjenio raspon sarafa, ili ako nema za taj raspon kod tokara i da ti napravi na raspon koji ti zelis
 
Član
kako si farbao ove plastike,ja ih isto mislim farbat,ali se bojim da od topline nebi spala farba,jel se mora skidat ovaj chrom ili ide farba preko njega,i koju si boju koristio....btw odlicno izgleda..:icon_smile:
 
Član
maric320 je napisao(la):
kako si farbao ove plastike,ja ih isto mislim farbat,ali se bojim da od topline nebi spala farba,jel se mora skidat ovaj chrom ili ide farba preko njega,i koju si boju koristio....btw odlicno izgleda..:icon_smile:

ako si ti mislio "bubreg" farbat onda ga samo oslajfash i izmes mat crnu ili obicnu crnu farbu i predjes preko njega...od topline ti nece spasti farba...
btw hondai izgleda opasno sad...extra:cool:
 

i30

Član
da bi ispalo sve kako treba prvo uzmes vodobrusni papir 2000 i sa njim skines sav krom jer se boja nece primiti na krom. kada si sve fino ocistio naneses sloj plastik prajmera i onda ide boja (najbolje je koristiti boju koja je otprona na temp imas je kupiti u svim prodavnicama koje prodaju boje i lakove). Boju nanosis u vise tanjih slojeva recimo 4-5 svaki sloj pustis da se osusi ili grijes fenom, kada si nanjeo boju pustis da se sama osusi jedno 3-4 sata. Potom ponovo fen u ruke i zagrijavaj sve dok boja nepocene da smrdi, ali pazi da se plastika na deformise. Tada ces biti siguran da je boja suha i da nece doci do magljenja fara.

Nadam se da sam nekom pomogao

Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top