Hyundai i30 N

Hyundai i30 N

Član
Jedan odlican test novog Hyundai sportskog modela...


I lik se odusevio, poredi ga sa najboljim Renault sport modelima, kaze mnogo iznad Golfa GTI po osjecaju u voznji i voznim osobinama (a i Golf GTI je vec super). I ovo nije jedini test gdje su ga pravo nahvalili, kad su tek predstavili ovaj auto nisam ni obratio puno paznje na njega, kontam, jos jedan u nizu da popuni prostor u klasi, al ovaj se izgleda ima namjeru izdvojiti. Mada meni ovaj zadnji kraj bas i godi oku, ostatak auta je izgleda super.
 
Doslo je vrjeme da se I hy. I kia ukljuce u taj segment sportskih automobila kia je izbacila stingera limuzinu,hy je orjentiran manjim vozilima pa su izbacili i30 I sigurno ce konkurirat sa svojim vozilima,proci ce malo vremena dok se tuneri naviknu na njih al sve u svemu svaka je konkurencija uvjek dobro dosla,a ovaj i30 ima brutalan zvuk :)
 
pa nemogu svi da voze Golfa.
u svici se Hyundai sve vise i vise prodaje. i jako je dobro opremljen.
50m od mene se otvorila nova hyundai garaza .
cova sa dva radnika je prosle godine 360 novih auta prodao. ove godine ima 15 radnika nemoze da stigne.
za mog Touarega bi dva Santa Fea i jedan Tuscon sa full opremom mogao uzet.
stvarno cu morat razmislit dali vrjedi toliko vise za svabu platit. VW daje 2 godine garancije, Hyundai 5 a Kia 7 Godina.
 
Član
pa nemogu svi da voze Golfa.
u svici se Hyundai sve vise i vise prodaje. i jako je dobro opremljen.
50m od mene se otvorila nova hyundai garaza .
cova sa dva radnika je prosle godine 360 novih auta prodao. ove godine ima 15 radnika nemoze da stigne.
za mog Touarega bi dva Santa Fea i jedan Tuscon sa full opremom mogao uzet.
stvarno cu morat razmislit dali vrjedi toliko vise za svabu platit. VW daje 2 godine garancije, Hyundai 5 a Kia 7 Godina.
Jest, al si Baja u BiH sa Touaregom. Koga u komsiluku zanima oprema???
 
Takav je trend da nitko ne smije napraviti loš automobil, a posebno lošu sportsku verziju zato što su kriteriji sve veći i tržište to kažnjava.
i30 N je prava novost i osvježenje u ovoj klasi. I neizmjerno mi je drago što su napravili vrhunski hot hatch koji se izravno upoređiva sa najboljima u klasi.
 
Član
Cini mi se da su danas svi u toj klasi pravo dobri.
Samo ce te neki malo vise oduseviti, al sa svakim ces biti vrlo zadovoljan, sve dok ne provozas neki bolji :D
Al nema onih totalnih promasaja, poput Golfa 4 GTI nekad...
 
Top