Hyundai Elantra 1.6

Hyundai Elantra 1.6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da te ne lažem, ovaj auto mi je žešće ružan, ali upristojio si ga. Pametno je što ganjaš nešto novije/bolje, samo da ne bude crni Golf 4.
Hvala ti,nisam nikada bjezao da je odvratan auto,ali trudim se koliko toliko da ga dovedem da lici na nesto,drago mi je sa druge strane sto nije bas auto koje je cesto kod nas,bar ne toliko,a opet hajmo reci "sredeno" za razliku od ostalih pa se dosta raje i okrene pogleda i tako..
Ma nista vw grupacija i to,u planu je neka fina 147 kada bude prilike
 
Član
Auto je nakon 15 godina ispolirano.. odvojio sam 10 sati i lagano radio,mislim da sam izvukao maximalno koliko sam mogao sa svojim alatom i "iskustvom" ovo mi je prvi auto koji sam sam polirao cijelog,tako da sam i vise nego zadovoljan rezultatom,razlika se primjeti sto je ocigledno..
prvo je prijatelj kruno oprao te glinirao kompletan auto,te mi dao instrukcije male i uputio me,zatim sam poceo.. koristena je sonaxova neka pro pasta (fina+vosak+nano)
pranje auta kod krune
na1.jpg


na2(1).jpg


na2.jpg


zatim gotov proizvod :

na3.jpg


na4.jpg


na5.jpg


na6.jpg


i koja slika unutra

na7.jpg


na8.jpg
 
Član
Dobarr samo mi taj prednji spojler nije za njega, ali to je samo moje misljenje naravno :)
Hvala druze,uzivo je ljepsi spojler nego na slikama,iskreno ni meni nije kako sam ocekivao,ali mi je nekako bez njega previsok i "prazan" pa sam trazio takvo nesto da izgleda barem naprijed malo spustenije,trebao bi otici ovih dana u sljedece ruke,vidjet cemo
 
Član
Taj spojler laze kada ga gledas u farove kao da je nizak i super izgleda ali sa strane malo odskace, ja bih ga ipak ostavio i mozda malo spustio auto ali opet to je sve individualno.

Meni se svidja auto s vana.
 
Član
Taj spojler laze kada ga gledas u farove kao da je nizak i super izgleda ali sa strane malo odskace, ja bih ga ipak ostavio i mozda malo spustio auto ali opet to je sve individualno.

Meni se svidja auto s vana.

Za to sa strane se slazem,dosta odskace,kada se gleda s prijeda po meni se fino uklopio u sve to..
Volio bih ga i ja spustiti,ali zao mi da rezem njegove opruge,inace kada bih spustao isle bi sportske ili neke,ne bih ni rezao,ali za ovaj auto su inace dijelovi jako skupi tako da nisam ni razmisljao o tome iskreno,ako sve bude po planu uzima se alfice pa ce se oko nje dosta drugacije stvari raditi
 
Član
E bas to, napred je pravo lijep sa ovim tamnim farovima i lipom.
Mada sigurno bi bio drugi auto da ga spustis ali ako je skuplja pita nego tepsija onda peri i vozi :DD

Ja bih mozda pokusao nesto unutra (volan, 2din) da malo osvjezis ovaj enterijer iz 90ih (znam da je auto 2001).
 
Član
E bas to, napred je pravo lijep sa ovim tamnim farovima i lipom.
Mada sigurno bi bio drugi auto da ga spustis ali ako je skuplja pita nego tepsija onda peri i vozi :DD

Ja bih mozda pokusao nesto unutra (volan, 2din) da malo osvjezis ovaj enterijer iz 90ih (znam da je auto 2001).

Samim tim da je zadnji lezaj bio 200km strah me i pogledati sportske opreme,stop svjetlo kad sam bio udario nazvao japan auto 190km+pdv.. Jedva polovnu nasao,jeste da je on sipaj i vozi,ali kad nesto ode,ode i iz dzepa
Imao sam ja svasta u planu s njim,ali onda skontam da taj auto uopste nije toliko trazen i da se ne isplati ni ulagati u njega..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top