Hyundai Accent

Hyundai Accent

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Plakich je napisao(la):
2.Takodjer da li je moguce zamjeniti kontrol tablu slicnom kontrol tablom samo ova ima obrtomjer a temperatura goriva je u istom krugu kao i benzin...da li je isti fazon nazad sa sajlom i bili mi to podrzalo....za sada doosta da nebi vam dosadjivao na pocetku....

volio bih da cujem vase prijedloge u vezi kontrolne table....;)

imas li kakvu sliku? ne znam kako ti sad (trenutno) izgleda i kako bi zelio da ti to izgleda

uslikacu ti maksuz da vidis pa cemo vidjeti i pitamo to jer sam vidio u knjizi auta da je kontrolna tabla ta koju ja hocu a kod mene malo drugacija....pa pitam radi one nazad magnetne sajle konektora....moje misljenje je da bi trebala moci nako logicki razmisljajuci al hocu da cujem i vas....
 
Član
Plakich je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Plakich je napisao(la):
2.Takodjer da li je moguce zamjeniti kontrol tablu slicnom kontrol tablom samo ova ima obrtomjer a temperatura goriva je u istom krugu kao i benzin...da li je isti fazon nazad sa sajlom i bili mi to podrzalo....za sada doosta da nebi vam dosadjivao na pocetku....

volio bih da cujem vase prijedloge u vezi kontrolne table....;)

imas li kakvu sliku? ne znam kako ti sad (trenutno) izgleda i kako bi zelio da ti to izgleda

Ok. nema frke. dolazis li na okupljanje 01.04.07' ?

uslikacu ti maksuz da vidis pa cemo vidjeti i pitamo to jer sam vidio u knjizi auta da je kontrolna tabla ta koju ja hocu a kod mene malo drugacija....pa pitam radi one nazad magnetne sajle konektora....moje misljenje je da bi trebala moci nako logicki razmisljajuci al hocu da cujem i vas....
 
Član
ljudi zajebo sam nesto kazaljke na sata da li mi neko moze reci kako da ih narpavim
ne ferceraju mi .....a dobro je skopcano sta sam to zezno....
 
Putovanja.ba
Administrator
Mozda si pojebo tegove na kazaljkama. Nista negine ti nova :) al eto sacekaj jos pa provjeri ili dodji sutra da pogledamo.
 

IGY

Član
Plakich je napisao(la):
ljudi zajebo sam nesto kazaljke na sata da li mi neko moze reci kako da ih narpavim
ne ferceraju mi .....a dobro je skopcano sta sam to zezno....

"e sad joj nije nista ubio si je ko zeca" rekli bi u jednom nasem domacem filmu


nego tebi su se kao sto rece i fele pojebali tegovi i onaj federcic, i to se vise nemoze nastimati bar koliko ja znam, jer se mora naviti tacan broj krugova da bi sve to stimalo, hajd vidicemo sutra sve kako sta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top