Hyundai Accent

Hyundai Accent

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E vozdra ljudi....ja sam novi clan na ovom forumu.....Imam Hyunda Accenta 97 god. 1.5 12v 90 konja....Auto po meni vrlo dobro i ide ko lud al eto osnovna je verzija pa ga malo doradjujem....Imam nekolliko pitanja....

1.Radio sam kontrol tablu i promjenio joj sijalice i stavio plave ali imam problem...kako sam stavio sijalice navecer ne vidim kazaljke bas dobro....dali neko zna kako taj problem da odklunim....da li je moguce ofarbati kako kazaljke nekim fosforom ili slicno pa da svijetle po noci....
2.Takodjer da li je moguce zamjeniti kontrol tablu slicnom kontrol tablom samo ova ima obrtomjer a temperatura goriva je u istom krugu kao i benzin...da li je isti fazon nazad sa sajlom i bili mi to podrzalo....za sada doosta da nebi vam dosadjivao na pocetku....

volio bih da cujem vase prijedloge u vezi kontrolne table....;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Prije svega dobro nam dosao :) a za kontrolnu talbu si me trebao zvati prije nego si strucnjak sam mjenjao, ima momak ovdje igy on je svasta radio sa tablama i on najbolje to zna pa ce ti on ujutro sve fino napisat.
 
Član
DD i ostani aktivan. ne znam kakva je situacija kod tebe. kod mene na fiatu su sijalice ispod brojeva koji su sa donje strane presvučeni zelenom folijom (koja se s vana ne vidi pa se ima uticaj da su sijalice uboji) i kad sam pokusao mijenjati sijalice dobio sam to da se niti jedan broj u mraku nije vidio. mozda je kod tebe ista situacija. neznam nisam siguran 100%. postavi slike pa nek ti igy objasni bolje
 
Član
Dobro dosao mada sam i ja od jucer :D
Al se siri ovo svakim danom sve vise i vise...
Al zasto i nebi, ovi ovdje momci su super raja...
 

IGY

Član
moras skinuti prvo foliju prije postavljanja sijalica, zatim ofarbati kazaljke u floroscentno narandzastu, a ako si radio sa diodama nemoj ocekivati da ce ti svijetliti jer dioda baca svjetlost samo u jednom pravcu u tom slucaju bi moraop staviti neku plkastiku na diodu da bude kao sjenilo i da baca svijetlost sa strane, a ako ti svjetlost dolazi sa gornje strane table onda ti je najbolje da gore stavis neonku, tako bi ti kazaljke svjetlile, kao kod mene.
pozzz
attachment.php


ili pogledaj sljedecu temu i mozda ti bude jasnije

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=285
 
Putovanja.ba
Administrator
Nego igy bil ti mogao sta odradit momku, ovo je moj jaran iz osnovne, mozda on dodje u nedjelju pa da mu pogledas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top