Hunday Elantra

Hunday Elantra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znaci farbanje lajsni u boju vozila i farbanje retrovizora u boju vozila.. to dvoje obavezno... zatim skines sve natpise s gepeka one elantra itd itd jer ce masu puta ljepse izgledat... i ukines ove kromirane okvire za tablice i kupis obostranu ljepljivu traku i jednostavno zaljepis tablicu za auto to je najjaca kombinacija ili ih ides zavidat direkt za auto uglavnom bez okvira... to ti je mojih par prijedloga...
 
Član
Evo imam jos jedno pitanje , dali neko zna da vidim za nove spojlere prednje i zadnje , dali neko zna ima li neko u mostaru da radi , i za ove mrezice nisam nasao , donosio mi je frend jedne al mi se nisu svidjale...
 
Član
thOMbe je napisao(la):
Evo imam jos jedno pitanje , dali neko zna da vidim za nove spojlere prednje i zadnje , dali neko zna ima li neko u mostaru da radi , i za ove mrezice nisam nasao , donosio mi je frend jedne al mi se nisu svidjale...
neznam buraz ja nebi toliko dirao tu plastiku samo pofarbaj ovo sve i dole one nastavke zadnje od karambolke ak su crni sve u boju vozila... a umjesto plastike ulozi u dobre felge velike i opruege... to cini pola auta... a plastike mogu doc i kasnije... pozz
 
Član
Hvala na savjetu,dali znas koga za felge ?? imal ko da zna gdje ima kupiti kakve dobre do nekih 700 KM da me dodju sve 4
 
Član
pozz i dd i ja se slazem s tim da uzmes dobro felge, a ostalo polako, ima vremena... da ne pravis bezze ciganluk od auta...
 
Legend
ofarbaj lajsne
bit ce bolje 100%
isto tako sve crne dijelove, npr onaj dio iznad registracije i tako te sitnice, sve u boju auta ;)
 
Član
Uredu , traziti cu kakve dobre felge....
Nego imal ko dobar u Photoshopu da mi doradi jednu sliku mog auta da doda prednji i zadnji spojler da vidim kako bih to izgledalo ako nije problem , ako neko hoce da mi pomogne nek se javi na PP , mogu mu i platiti putem egold
 
Član
thOMbe je napisao(la):
Uredu , traziti cu kakve dobre felge....
Nego imal ko dobar u Photoshopu da mi doradi jednu sliku mog auta da doda prednji i zadnji spojler da vidim kako bih to izgledalo ako nije problem , ako neko hoce da mi pomogne nek se javi na PP , mogu mu i platiti putem egold

koji je raspon rupa na felgama na elantri pa cu ti pogledat ja nesh a mislim da za 700 km mozes uzet lijepe felge polovne al ocuvane...
 
Član
Ako si iz Mostara, imaš Alena Bašića...on ti može odraditi plastiku kakvu hoćeš. To je onaj lik što vozi napucanog Coguara.
Jel kod tebe 4 ili 5 šarafa? Biće moje felge sa Coupea 16-ke na prodaju sa gumama..
 
Član
I da , ako budeš farbao..obavezno ofarbaj i šteke na vratima.
Takođe bih preporučio i da staviš bijele žmigavce umjesto tih žutih, ili da barem postojeće ofarbaš u crno..ići će sa farovima.
 
Početnik
jes :) iz juzne koreje si zaboravio :)
imam ja i kasetofon dvije glave :)
to cuvajte kad budete igrali na radiju :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top