Hunday Elantra

Hunday Elantra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav,ev ja sam novi clan pa da vam predstavim moje auto.
Hunday Elantra 130 KS
Muzika : Kenwood CD - Player
Zvucnici : 4×80 W
Evo malo slika
 
Član
Hallo :)

mmh nevidim slike
0051.gif
 
Član
Hvala svima na odgovorima , nadam se da cemo imati dobro druzenje na forumu , slike me nesto zaj.... , al uskoro cu ih postaviti , s mobitelom su slikane al su dobre kvalitete.Dali neko zna slucajno gdje da nabavim onu mrezicu za auto , a da je kvalitetna ... Veliki pozdrav
 
Član
Pozdrav raja , dali ima neko iz mostara josh ovdje ??? ev slike sam dodao neke http://geo.websitewelcome.com/~elektro/tuning/
Al ima tu jos , nisam stavljao na atachment da ne punim ovaj server , ako trebate server mogu ja sponzorirati 1 god , samo za nas sa BH tuninga....
Eh tu je izvrseno par izmjena , kod zadnjih stop svjetala , promjenjena tabla iza volana , narucio sam neonke zelene , cekam da stignu pa da ih postavim,onda na prednjem dijelu izmjenjen malo prednji farovi , stavljeni su malo duzi , na njemu sam ostavio mjesta za maglenke pa bih volio ako neko zna gdje u mostaru imam da uzmem npr zelene maglenke.....Uskoro sredjivam muziku , za sada je tu CD kenwood sa izlazom 50×4 sto je solidno , i zvucnike 80W×4,imam pojacalo samo cekam momka da dodje da to postavi sve kako treba , jer sam jednom kopcao ja pa sam muziku sprzio...heh.....Uglavnom pocetnik sam , al nadam se da cu uspjeti da uradim ono sto sam zamislio.
Veliki pozdrav sa cijelu raju sa BHTuning
 
Član
mislio sam sam,al opet me nekako ne znam kak bih rekao ..... Sta mislite vi eto ostali clanovi , za farbanje ovih lajsna sto su sada crne u boju u kojoj se nalazi auto???
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top