Hunday Elantra

Hunday Elantra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
thOMbe je napisao(la):
Hvala na savjetu,dali znas koga za felge ?? imal ko da zna gdje ima kupiti kakve dobre do nekih 700 KM da me dodju sve 4

Prodacu ti ja svoje ako mi uz 700 KM das te svoje celicne 15-ke ;)
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=5167
 
Član
Sike je napisao(la):
thOMbe je napisao(la):
Hvala na savjetu,dali znas koga za felge ?? imal ko da zna gdje ima kupiti kakve dobre do nekih 700 KM da me dodju sve 4

Prodacu ti ja svoje ako mi uz 700 KM das te svoje celicne 15-ke ;)
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=5167

Ej druze , ove tvoje mi ne odgovaraju , u mene su sa 4 sarafa , ako imas kakve mozemo se dogovoriti .... Ma znam za alena basica , ali nisam jos pricao sa momkom , uglavnom trebam naci ja nekoga koga znam , a da zna taj basica da ne idem na blef....
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
jes :) iz juzne koreje si zaboravio :)
imam ja i kasetofon dvije glave :)
to cuvajte kad budete igrali na radiju :)

hehe nije kasetofon s dvije glave neg "ev mozel ovaj kasetas dupli dek" ihhiihhihihi :D:D:D to cuvajte kad budete igrali na radiju ha ha :=)
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
znaci farbanje lajsni u boju vozila i farbanje retrovizora u boju vozila.. to dvoje obavezno... zatim skines sve natpise s gepeka one elantra itd itd jer ce masu puta ljepse izgledat... i ukines ove kromirane okvire za tablice i kupis obostranu ljepljivu traku i jednostavno zaljepis tablicu za auto to je najjaca kombinacija ili ih ides zavidat direkt za auto uglavnom bez okvira... to ti je mojih par prijedloga...


FARBANJE LAJSNI OK
FARBANJE RETROVIZORA OK
SKIDANJE NATPISA OK
AL BURAZ GDJE NADJE OVU OBOSTRANU TRAKU I SARAFANJE TABLICE
DIREKT NA AUTO TO SI IZGLEDA VIDIO NA FIJAKERU NA VRELU BOSNE...:icon_eek::icon_question::icon_exclaim:
NAJBOLJE JE DA ZATAMNIS STAKLA MAT SELOTEJPOM MARKE AERO... TO TI JE NAJACA KOMBINACIJA...
FIN HYNDAI SRETNO SA DALJIM RADOVIMA SAMO PUCAJ PO SVOM UKUSU... POZZZZZZ
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
znaci farbanje lajsni u boju vozila i farbanje retrovizora u boju vozila.. to dvoje obavezno... zatim skines sve natpise s gepeka one elantra itd itd jer ce masu puta ljepse izgledat... i ukines ove kromirane okvire za tablice i kupis obostranu ljepljivu traku i jednostavno zaljepis tablicu za auto to je najjaca kombinacija ili ih ides zavidat direkt za auto uglavnom bez okvira... to ti je mojih par prijedloga...


FARBANJE LAJSNI OK
FARBANJE RETROVIZORA OK
SKIDANJE NATPISA OK
AL BURAZ GDJE NADJE OVU OBOSTRANU TRAKU I SARAFANJE TABLICE
DIREKT NA AUTO TO SI IZGLEDA VIDIO NA FIJAKERU NA VRELU BOSNE...:icon_eek::icon_question::icon_exclaim:
NAJBOLJE JE DA ZATAMNIS STAKLA MAT SELOTEJPOM MARKE AERO... TO TI JE NAJACA KOMBINACIJA...
FIN HYNDAI SRETNO SA DALJIM RADOVIMA SAMO PUCAJ PO SVOM UKUSU... POZZZZZZ
Thx druze na komentarima,ev ovo se auto prodaje , uzimam golfa 5 + TDI neki dobar...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top