Hrom folija na autu

Hrom folija na autu

Član
pa sto se tice reflektiranja, kada ide auto u susret, najvise reflektira prednja sajba i mozda neki dio maske i karambolke, ostali dijelovi auta nisu u tom uglu, na slikama izgleda jako, ali uzivo se moze normalno gledati, posto folija nije 100% ko ogledalo.. ja sam vec prelazio granicu, jest da na carini gledaju cudno ;)
 
Član
u drezdenu sam imao priliku da vidim audi q7 presvucen u zlatnu foliju tako da cisto sumnjam da nije prosao atest i dobio TUV
 
Član
Streethunter28 je napisao(la):
guster je napisao(la):
Gdje je radjen, mislim na foliju?

Ima spec. chrom folija za wraping auta ova po pik.u nije ni priblizna toj jer sa ovom kad se rade oble stvari matira folija i gubi efekat chroma.

Vjerovatno ovde http://www.pik.ba/artikal/2775273/lijepljenje-auto-folija-na-sve-vrste-vozila-audi-a3-a4-a5-a6-a7-a8-s3-s4-s5-s6-s7-s8-tt-q7-q5-bmw-3-5-6-7-x3-x5-x6-m3-m5-m6-mercedes-a-c-e-s-cls-cl-sl-clk-slk-ml-porsche-cayenne-hummer-golf-4-5-6-passat-cc-touareg-seat-skoda-opel-insignia/

Kod mene jaran zvao tog lika za Opel Tigru 1800KM niklovana folija a 400 eura bjela :icon_biggrin:
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
Streethunter28 je napisao(la):
guster je napisao(la):
Gdje je radjen, mislim na foliju?

Ima spec. chrom folija za wraping auta ova po pik.u nije ni priblizna toj jer sa ovom kad se rade oble stvari matira folija i gubi efekat chroma.

Vjerovatno ovde http://www.pik.ba/artikal/2775273/lijepljenje-auto-folija-na-sve-vrste-vozila-audi-a3-a4-a5-a6-a7-a8-s3-s4-s5-s6-s7-s8-tt-q7-q5-bmw-3-5-6-7-x3-x5-x6-m3-m5-m6-mercedes-a-c-e-s-cls-cl-sl-clk-slk-ml-porsche-cayenne-hummer-golf-4-5-6-passat-cc-touareg-seat-skoda-opel-insignia/

Kod mene jaran zvao tog lika za Opel Tigru 1800KM niklovana folija a 400 eura bjela :icon_biggrin:

mislis 1800 eura ;)
 
Član
Vladex je napisao(la):
Belmin1 je napisao(la):
Streethunter28 je napisao(la):
guster je napisao(la):
Gdje je radjen, mislim na foliju?

Ima spec. chrom folija za wraping auta ova po pik.u nije ni priblizna toj jer sa ovom kad se rade oble stvari matira folija i gubi efekat chroma.

Vjerovatno ovde http://www.pik.ba/artikal/2775273/lijepljenje-auto-folija-na-sve-vrste-vozila-audi-a3-a4-a5-a6-a7-a8-s3-s4-s5-s6-s7-s8-tt-q7-q5-bmw-3-5-6-7-x3-x5-x6-m3-m5-m6-mercedes-a-c-e-s-cls-cl-sl-clk-slk-ml-porsche-cayenne-hummer-golf-4-5-6-passat-cc-touareg-seat-skoda-opel-insignia/

Kod mene jaran zvao tog lika za Opel Tigru 1800KM niklovana folija a 400 eura bjela :icon_biggrin:

mislis 1800 eura ;)

Jeste eura pogrjesio sam :icon_biggrin:
 
Član
Vladex je napisao(la):
nije skupo, al ipak uzmite duplo vise nego sto izmjerite, najgora folija za lijepljenje.. ;)
znam radio sam vec sa silver i zlatnom ;)
zato je ova cijena bez ruku;) pa ko misli da zna evo folija pa nek lijepi;)
 
Ima li ko sliku folije izbliza, da vidim koliko je refleksija blizu refleksije ogledala, kontam kako bi bilo ko alternativa poliranju nekih dijelova.
 
Kvalitetna folija:lol:;)
317962_365471066841084_833828641_n.jpg


A Infiniti grmi:icon_evil:;)
 
zlatna jeste điberluk, al ova silver hrom stvarno izgleda prejebeno. Na obicnim autima bi mozda i ona bila seljo beljo, antituning, al na nekim mrcinama ili najnovijim kupeima stoji odlicno, headturner :)
 
Top