Hrom folija na autu

Hrom folija na autu

Član
meni prejebeno izgleda ovaj infiniti sa ovom folijom...bas nesta sto nemozes svaki dan vidjeti ;)
samo me zanima kakvo je odrzavanje:icon_question:
 
Član
U Bijeljini ima za kupiti ova chrome iliti ogledalo kako je zovu i nije ni skupa nesto, jedino sto je u komadima a ne rolni po 1.5 kvadrata odprilike ali se ne moze oblikovati nikako, ali bas bas nikako nema sta nisam probao i najvise sto sam uspio je upaljacem i savije se malo ali je tesko naci granicu izmedju gorenja, matiranja ili topljenja i savijanja. Fen kojim se ostale folije savijaju normalno ovu ne moze ni da ugrije kako treba. Industriski fen prvo nista pa opet nista pa je onda istopi napravi rupu bukvalno :D

Cini mi se da je ovo plastificiran aluminium pa zaqto pravi probleme ali eto ne znam tacno. Na ravne povrsine ide fino ali nije bas bas ogledalo nego ima neke kao narandzine kore po sebi pa ne moze bas zamjeniti ogledali niti polirani dio.

A sa druge strane mi za par dana stize uzorak jedne koja se moze oblikovati pa ce bit rezultati u mojoj garazi :D
 
Član
Одг: Hrom folija na autu

Radio sam ja u svici sa rodjakom ovakve folije ima vise boja crvena plava crna braun.....i sve su hrom sa reflesnim odsjajem lako se rade sa femom al su original i on placa 130 franaka kvadrat u rolni dodju.
 
Član
RE: Одг: Hrom folija na autu

dado gti je napisao(la):
Radio sam ja u svici sa rodjakom ovakve folije ima vise boja crvena plava crna braun.....i sve su hrom sa reflesnim odsjajem lako se rade sa femom al su original i on placa 130 franaka kvadrat u rolni dodju.

A sta je original brate, i ova moja je original al nije 130 ???

Proizvodjaca ima milion i svi su original taj proizvodjac ali ne valjaju svi iako su original.
 
Član
guster je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Kvalitetna folija:lol:;)
317962_365471066841084_833828641_n.jpg


A Infiniti grmi:icon_evil:;)
Sve zavisi od folija,kao sto imas Yugu i BMW M-a a oba su auta:D


Nemora biti do folije.Vidi se iz aviona da je neko namjerno pokidao/poderao foliju.Vidite da komadica ima sa strane,nemoguce da je otpala odjedom u toj količini ;)
 
Član
Одг: RE: Одг: Hrom folija na autu

menjic je napisao(la):
dado gti je napisao(la):
Radio sam ja u svici sa rodjakom ovakve folije ima vise boja crvena plava crna braun.....i sve su hrom sa reflesnim odsjajem lako se rade sa femom al su original i on placa 130 franaka kvadrat u rolni dodju.

A sta je original brate, i ova moja je original al nije 130 ???

Proizvodjaca ima milion i svi su original taj proizvodjac ali ne valjaju svi iako su original.

Nisam rekao za tvoju nista.Ja znam druze sa cim sam radio neka francuska marka neznam ni rec kako se zove al je stvarno dobra folija.
 
Član
Одг: Hrom folija na autu

Neznam druze jebiga.ja bio malo kod rodjaka u svici i on se bavi sa tim tamo nisam ga ni pitao koja je marka.al stvarno dosta boja ima.
596fd00e-d9dd-5cf4.jpg

Evo slika imaju sve ove i cak moze narucit jos doata drugih
 
Član
Ovaj auto sam prije mjesec vidio u Sanskom Mostu sto kolega ima iz Brckog ... INFINITI :cool: Samo sto je tad bio siv i imao kao R8 kraj vrata dio bio u crnom
 
Top