HP Laptop problem ?

HP Laptop problem ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rale_cazin je napisao(la):
Da je procesor amd i da se grije to bi bilo normalno al intel nesmije to raditi, moguce da ti se nakupilo prasine na kuleru jer inace laptop bude na kaucu krevetu i slicnim mejstima gdje je podlozan tome, zna se cak desiti da se odvoji pasivni hladnjak sa procesora ili neki slicni manji hardverski problemi ili cak neki virusi promjene rad cjele ploce pa tako receno overklokiraju rad procesora pa se on grije onda.
Probaj u biosu sve postavke vrati na tvornicke i sacuvaj izmjene to cesto zna rijesiti taj problem, ako ne onda serafciger u ruku i sa zadnje strane nadji gdje se otvara u acera inace imaju mali otvori za sve posebno disk, memorija.... otvori pazljivo prekontroslisi sve ispusi prasinu i nadam se da ce biti ok

pozz


Ako je itko poznat po grijanju to su intelovi prcesori. Tako da.
 
Član
Aditas je napisao(la):
Imam i ja HP.. pištao je ko turbina, dok ga nisam digao na postolje...
tako da, ako ti vec pisti,i grije se.. uzmi kompresor i propusi ga malo...(neces vjerovati sta je sve meni izaslo iz rupice od ventilatora) samo pazi da ne ostetis krilca... i digni makinu na postolje...
Instaliras Everest i optimiziras stanje i rad..
i voila..:icon_smile:

Preko Everesta i gledam temperature . A imash sliku tog postolja ili da mi kazesh gdje si to kupio ?

I da josh pitam kakvim kompresorom da ga propusem :icon_rolleyes:
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Imam i ja HP.. pištao je ko turbina, dok ga nisam digao na postolje...
tako da, ako ti vec pisti,i grije se.. uzmi kompresor i propusi ga malo...(neces vjerovati sta je sve meni izaslo iz rupice od ventilatora) samo pazi da ne ostetis krilca... i digni makinu na postolje...
Instaliras Everest i optimiziras stanje i rad..
i voila..:icon_smile:

Preko Everesta i gledam temperature . A imash sliku tog postolja ili da mi kazesh gdje si to kupio ?

I da josh pitam kakvim kompresorom da ga propusem :icon_rolleyes:

Kod vulkanizera :lol::lol::lol::lol: ..propuho bi ga citavog kume...:lol:
 
rale_cazin je napisao(la):
Da je procesor amd i da se grije to bi bilo normalno al intel nesmije to raditi, moguce da ti se nakupilo prasine na kuleru jer inace laptop bude na kaucu krevetu i slicnim mejstima gdje je podlozan tome, zna se cak desiti da se odvoji pasivni hladnjak sa procesora ili neki slicni manji hardverski problemi ili cak neki virusi promjene rad cjele ploce pa tako receno overklokiraju rad procesora pa se on grije onda.
Probaj u biosu sve postavke vrati na tvornicke i sacuvaj izmjene to cesto zna rijesiti taj problem, ako ne onda serafciger u ruku i sa zadnje strane nadji gdje se otvara u acera inace imaju mali otvori za sve posebno disk, memorija.... otvori pazljivo prekontroslisi sve ispusi prasinu i nadam se da ce biti ok

pozz

sorry za off, ali je ova konstatacija cisti promasaj, normalna radna temparatura intela je 50C, a AMD iste jacine (mislim na GHz) je 35C.....

A sad ce mnogi reci da je laz, a ako treba i slikacu da potvrdim, kod mene AMD 6000+ x2 radni na 20C.....sa fabrickim kulerom...

Intel se mnogo mnogo vise grije.....
 
Član
u genelecu je bio obicni kompresor kao za gume, i na njemu mali pistolj...tako da moze bilo koji, samo nemoj previse pribliziti, da ne ode sve u helac:lol:
 
Super Moderator
pa tako vam je ljudi kad se lozite na HP :D
hp jest najjaci al kad su kucni racunari u pitanju
oni uopste ne prave tako dobre laptope samo je u pitanju sto imaju ime ;)
sve i jedan hp ima problema sa pregrijavanjem zato ja preporucujem acer-a a i toshiba ako jenova nije nista losija od HP-a ;)
 
Član
Ma nije to ništa ekstremno... Grafička na kućnom pc-u diže temperaturu na 60 tako da te to ne brine... ako ga držiš na nogama dok radiš sasvim je normalno da se toliko grije... a uvjerio sam se x puta da hp-pravi smeće laptopove...

IBM i DELL jesu skupi al su zato i kvalitetni... Ja na poslu radim na IBM-u i baš se rijetko može primijetiti da se pali hlađenje... Laptop nit se grije, nit se čuje...

Ako ti se počne gasiti onda imaš problem, a do tada šuti i uživaj :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top