How low can you go?

How low can you go?

Član
Malo sam razmisljao i odlucio otvoriti temu u koju mozemo stavljati slike jako spustenih automobila, nadam se da ce tema ozivjeti :D

PRAVILA:

1. treba biti u voznom stanju( automobil, ne pravilo :D ), znaci ne lezati na cesti

2. bez airridea ili slicnog sranja

3. JEDNA SLIKA PO CLANU NA DAN( moze vise ako je slika istog automobila iz druge perspektive )

zamolio bi da se pravila postuju, jer ce tema tako zivjeti duze( ako ozivi :D )

1221879895627pi3.jpg
 
Legend
dobra tema cak sam je i ja mislio otvoriti posto sam vidio na jednom forumu, samo mi je malo glupo sto nemozemo vise auta odjednom postaviti, evo i od mene jedan:icon_smile:
9c093140.jpg

55101f9d.jpg
 
Član
stefan je napisao(la):
dobra tema cak sam je i ja mislio otvoriti posto sam vidio na jednom forumu, samo mi je malo glupo sto nemozemo vise auta odjednom postaviti, evo i od mene jedan:icon_smile:

i ja bi rado vise automobila, ali tako ce se ova tema prije napuniti slikama i biti ce nepregledna...

a ovako svaki dan jedan automobil po clanu i teze cemo iscrpiti slike ;)
 
Legend
Extra ideja, samo mozda smo trebali se dogovoriti pa da se organizuje da vaze samo fotografije koje uhvatimo mi, koje slikamo, jbga tako nebi bilo puno slika ali mozda bi bilo inzeresantno.
 
Član
daki je napisao(la):
Extra ideja, samo mozda smo trebali se dogovoriti pa da se organizuje da vaze samo fotografije koje uhvatimo mi, koje slikamo, jbga tako nebi bilo puno slika ali mozda bi bilo inzeresantno.

ideja je dobra, ali... na balkanu nema toliko niskih automobila, a oni koji jesu prebrojis ih na prste, a jos ih onda treba i "uhvatiti", a ovako se lagano ubace u ovu temu, napomene se da su sa nasih cesta i dobe massive rispect :D
 
Top