HONDA VS OSTATAK SVIJETA :)

HONDA VS OSTATAK SVIJETA :)

RE: NSX VS...

ma lagano mi mozemo pricat sta hocemo japanci nevaljaju vako nako europa najbolja al evo vam test koji su radili Njemci tj DSF nekadasnji BMW M3 07 godiste 4.0 V8 420KS protiv Toyote Supre 96 godiste 3.0i Twin turbo 360KS pa pogledajte ko pobjedi nema veze sto je auto 11 godina starije a samo nemojte komantara o vozacima :D

haha zaboravih stavit link videa

http://www.youtube.com/watch?v=fKdp78K0Gjk&feature=related
 
Član
RE: NSX VS...

odlican video :D
al ovi gore to ne vide, to je za njih nestvarno....ne znam zasto, valjda ne kontaju il ih je*e matematika oko ove kubikaze, torque-a i KS, bog ce ga znati :/

sad ce ispasti da je BMW popusio jer ga vozi zena....doduse BMW i jeste auto za zene, znaju i one sta valja
 
RE: NSX VS...

Ovo je itekako stvarno, ali, zar nije ova Supra tunirana od strane japanske firme TRD, serijska Supra ima 330ks, pa bi rezultat bio malo drugačiji od ovog u videu da je vožena serijska.
Nije tih 402m neka bitna stavka, ali eto, taj detalj sam primjetio...
 
Član
RE: NSX VS...

a sta da je tjunirana na 420 KS? :)

ZELA GTI je napisao(la):
E jesi našao koga ćeš ložiti:icon_biggrin: Da malo pratiš moje postove bi vidio da "ložiš" krivog lika;)

Možemo se spustiti na zemlju pa opet raspravljati o našim autima. Bez moronskih clipova sa youtubea. Samo vremena sa staza na kojima francuski sepet dere jače hondice:D

A?:lol::lol:

valja....cuce se :D
 
Član
RE: NSX VS...

Gtr_R35 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
dobro si mozak ugrijao da to smislis.. :)

ma pusti ga, fkt podsjeca na onog kanadjanina :D kao da nekoga interesuje sto je on toliko navalio na hondu...

:icon_rolleyes:

de izbaci mene iz ovoga :icon_confused::icon_mad:

hahahah kako se nadje odma :D pa htio ti to priznat ili ne, u "ono" vrijeme si bio takav... :icon_biggrin:
 
Član
RE: NSX VS...

emir_89 je napisao(la):
Gtr_R35 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
dobro si mozak ugrijao da to smislis.. :)

ma pusti ga, fkt podsjeca na onog kanadjanina :D kao da nekoga interesuje sto je on toliko navalio na hondu...

:icon_rolleyes:

de izbaci mene iz ovoga :icon_confused::icon_mad:

hahahah kako se nadje odma :D pa htio ti to priznat ili ne, u "ono" vrijeme si bio takav... :icon_biggrin:

haha slabo se sjecam :lol:
sad sam skroz drugi :D
 
Član
RE: NSX VS...

od svega su mi jos jaci ovi sta te kobiva trke na 402 metra navode kao mjerodavne LOL
dakle repin gofl je brzi od bilo kojeg ferrarija dakle bolji vw od ferkana ? :) a jos golf stariji 20 godina sta bi onda radio da je golf 5 u pitanju LOL :p
 
Član
RE: NSX VS...

vidi scanera sto je poranio, radi se vidim...ocekujemo i direktno ukljucenja naseg nam dragog Sukija :)

402 je samo onako usput, licno nisam ih ljubitelj. Kod nas svako ko vozi 402 vazi za profi vozaca ili je*enijeg lika a mi sto krivine ispavljamo i przimo lamele i gume skinutih tablica po Banjalukama i okolini, nas ko jebe :icon_cry:
 
Član
RE: NSX VS...

Ja nikad nisam rekao da Japanci nisu brzi....ali da su pleteni sepeti to jesam :lol:
 
Član
RE: NSX VS...

Vozio oba svabo na njemackoj stazi i opet isto vrijeme...

8:09 BMW M6 E63 Horst von Saurma Sport Auto (12/2005), Sport tires, 259 km/h speed limiter.[citation needed]
8:09 Honda NSX-R Sport Auto (08/2002), Sport tires, suspension modification.[citation needed]
 
Član
RE: NSX VS...

idemo sad po klasama

Nirburgring..... Production wehicles

7:48 BMW M3 GTS Horst von Saurma

7:50 BMW M3 CSL Horst von Saurma Sport Auto (08/2003)

7:56.773 Honda NSX-R NA2 Motoharu Kurosawa Best Motoring video "Carrera Invasion",2002

Non-series/road-legal vehicles lap times

7:22:09 BMW E46 CSL Loaded 532 hp (397 kW; 539 PS) / 1,385 kg (3,053 lb) RWD Richard Goransson 11 November 2007 Caradvice.com.au.

7:50 BMW X5 E53 LM BMW M70 S70B56 engine from a V12 LMR producing 700 bhp (522 kW; 710 PS) and 531 lb·ft (720 N·m) Hans-Joachim Stuck 2000 'EVO' magazine (08/2005)



........ i s toga.... PSSSSTTTTTTT!!!!
 
Top