HONDA VS OSTATAK SVIJETA :)

HONDA VS OSTATAK SVIJETA :)

Član
RE: NSX VS...

Bgm koliko se prepirete kao da vas placaju,da je meni jednu NSX vjerujem da bi je ubrzo razbio na stazi od adrenalina :)
 
Član
RE: NSX VS...

ja mogu shvatiti kad neko komentira i brani auto ili marku koju posjeduje i vozi ..
ali ovi ZELIM BITI VOZAC TOG I TOG AUTA su najzesci komentatori :)
 
Član
RE: NSX VS...

vidi ovako...

bmwscaner i ZELA GTI pa kad zbrojim vas broj postova i vrijeme provedeno na forumu matematickim proracunima dodjoh do zakljucka da 2,025% zivota ste proveli u stvarnosti a ostalih 97,975% na forumu :/.
Ljudi de malo o'ladite, zajebavancija jbt. Jebo i japance i svabe, nemamo para za ovakva auta sa klipova niti cemo kad, bar ne u ovom zivotu ;)

ne morate se loziti na svaku, namjerno sam okacio one klipove da "proberem" takve ko vi a poprimili se brze nego sto sam mislio :D

opusteno ;)
 
Član
RE: NSX VS...

ZELA GTI je napisao(la):
pdarijo je napisao(la):
vjerovatno mu Clarkson nije dao da mu popusi pa se ovaj isfurao i popljuvao mu hondu

Pravi si forumaš. Argumenti na nivou;)

Potpis na ovo neki ljudi stvarno neznaju prihvatiti da im netko kaze da je neko auto bolje od drugog.Honda krsh fiat krsh:D:icon_biggrin:
 
Član
RE: NSX VS...

pdarijo je napisao(la):
vidi ovako...

bmwscaner i ZELA GTI pa kad zbrojim vas broj postova i vrijeme provedeno na forumu matematickim proracunima dodjoh do zakljucka da 2,025% zivota ste proveli u stvarnosti a ostalih 97,975% na forumu :/.
Ljudi de malo o'ladite, zajebavancija jbt. Jebo i japance i svabe, nemamo para za ovakva auta sa klipova niti cemo kad, bar ne u ovom zivotu ;)

ne morate se loziti na svaku, namjerno sam okacio one klipove da "proberem" takve ko vi a poprimili se brze nego sto sam mislio :D

opusteno ;)

E jesi našao koga ćeš ložiti:icon_biggrin: Da malo pratiš moje postove bi vidio da "ložiš" krivog lika;)

Možemo se spustiti na zemlju pa opet raspravljati o našim autima. Bez moronskih clipova sa youtubea. Samo vremena sa staza na kojima francuski sepet dere jače hondice:D

A?:lol::lol:
 
Top