HONDA Prelude 2.2 VTiS (1999.)

HONDA Prelude 2.2 VTiS (1999.)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EE9

Član
@B16A1: ;-)
@OmO: Hvala!
@.nOKe: Hvala i tebi a mene inače privlače auti kojih nema mnogo, tj. koji su jako rijetki, tako da ovom Prelude nastavljam "tradiciju"!
@SašaCRX: Meni je ovo "Daily Car" i nadam se da će tako i ostati a udobnost je na nivou ove klase, sve je dosta tiše u odnosu na EE9 a nisam ni nešto puno kilometara prešao, uglavnom gradska vožnja, tako da još "skupljam" utiske! Hvala još jednom na komentarima!
@Maruti: ;-)
@AnDel: Nadam se da jeste, evo baš danas sam izmjerio 13.4lit./100km gradske vožnje, uz ove niske temperature, gužve po gradu i nekoliko izuzetno oštrih vožnji!
Nemoj misliti da ne može i više potrošiti! :D Ostaje "Stock" koliko je god to moguće!
@Stilo: Samo "sipati" i voziti! ;-)

Evo još dvije fotke enterijera:
11762890.jpg


89610716.jpg
 
Član
Čestitke kolega Prelude VTi je odličan auto što već i sam znaš.
Puno sretnih kolimetara:cool:
 

EE9

Član
Hvala kolega Topa, na prethodnim savjetima kao i na željama, što i tebi također želim! :cool:
 
Član
odlican auto, stvarno je VRH. Po mom nekom misljenju mislim da je i bolje ostavit je stock, jer je ovakva prelijepa. Neka je sa srecom kolega! :D
 
Nesudzeni auto , trebao sam nesto mjenjati s vlasnikom ali je odustao , nek je s srecom nadam se da ces me ti provozati u stroju kad bivsi vlasnik nije htio :))))
 

EE9

Član
Hvala još jednom svima na komentarima a činjenica je da ima par stvari na "dotičnoj" koje mi se ne sviđaju a to su već spomenuti lip-ovi u "bezveze sivoj" boji a REMUS nek' stoji za sada, dok ne dođe neka "JAP" zamjena! Ima vremena za sve to i još više...ali tek na proljeće!

@Little Dragon: Nema problema, dogovorimo se jednom... ;-)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top