HONDA Prelude 2.2 VTiS (1999.)

HONDA Prelude 2.2 VTiS (1999.)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EE9

Član
Evo je... ;-)

64062660.jpg


71898338.jpg


12522403.jpg


24538704.jpg
 
daj malo napisi detalja o autu,sad mi koji ne poznajemo ove japance trebamo guglat da dobijemo vise info :icon_question:
auto je super ocuvano,hoce li ovaj body sivi ici u crno :icon_rolleyes: ;)
 
Član
185ks ? Nema se sta puno ovde govoriti:icon_biggrin: Nek je preluda sa srecom i nek te sluzi kao civic:cool:
 

EE9

Član
Thanks svima....a evo ovdje su svi mogući podaci, od dimenzija, težine, performansi i ostalog! ;-)

http://www.auto-types.com/honda-prelude-22-vti-s-2-doors-coupe-5-speed-manual-19811.html
 
Član
ODLICNO :) jel ovo 103 000 presla samo? izlgleda da je bas u dobrom stanju :)

Pazi, samo patosiranje i neke dobre felne, nemoj da omasis sa felnama :) i kraj :)
 

EE9

Član
SašaCRX je napisao(la):
ODLICNO :) jel ovo 103 000 presla samo? izlgleda da je bas u dobrom stanju :)

Pazi, samo patosiranje i neke dobre felne, nemoj da omasis sa felnama :) i kraj :)

Da, originalna je kilometraža a ovo gore boldirano...ni da su mi tvoje godine, ne bi o takvom "zločinu" ni u snu pomislio! :D
Jedino lip-ove treba vratiti u "Flamenco Black Metallic" boju....(da bi bila "Stock")....a REMUS neka stoji...za sada....
 
Član
Postujem :icon_biggrin: ja se sjecam Ziletove iz Osijeka, mnoooogo mi se dopala patosirana :icon_smile:

Reci, udobnost kakva je? generalno.... jel bucan motor, ne mislim izduv, nego sam motor i kakva je izolacija zvucna, kad si recimo na putu...?

mnogo lijep auto, moram opet da kazem :D
 
Legend
eh.. mirjane mirjane :)
ova, i ona bijela malo starija generacija su mi oduvijek privlacile paznju..
drago mi je da si uzeo ovako nesto, znam da ces je pazit i mazit..
sretno ;)
 
Član
preedobra je....jel tacan ovaj podatak o potrosnji (samo 8 - 13.7 :)):icon_question:
hoce se sta raditi, ili ce ostati full stock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top