Honda na vrhu liste popularnosti

Honda na vrhu liste popularnosti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
duleprof je napisao(la):
Na kome tržištu je vršeno ispitivanje?

Konacno pravo pitanje? vjerovatno japansko ili hrvatsko jer su kod njih honde ko i opeli prejeftini zato se i prodaju najvise
 
Član
Mislim da nije USA jer kod njih se ne vozi Citroen, a moje pitanje je bilo čisto da vidim gdje sprovedeno istraživanje od strane tog magazina;)(da ne bi bilo pogrešno protumačeno)
 
Član
honda se prodaje extra u citavom svijetu i manje vise svagdje su popularne, u beogradu kad budem ko da sam u Tokiu,acorda,civica i jazz-ova ima ko salate
 

MTR

Član
Dje nece bit najbolja , otvoris haubu svake 6-te godine da provjeris vodu za brisace :lol::lol::lol:

A ne ko VW , svakih 6 mjeseci - generalka , ko da je motor od Tomosa Apenca hahahahahahahahahaahha
 
Član
sto se tice svega honda rulz jedino auto sta bi vozio osim bmw i jos par japanaca a od europljana nista u moju garazu nebi uslo SAMO BMW I KOSOOKA ELITA :)
 
Astra je napisao(la):
pa jel svi moramo mislit isto? Takodje ja vama mogu isto reci, sta radite ovdje a nemate tunirana auta zar ne? ovo se ne zove hondatuning.ba nego bhtuning, nisam rekao da ne znam za c1 i ekipu ostalu, ali hondu nikad nisam gotivio niti me to auto ikad interesovalo, a pogotovo taj pogani zonda :D

U tome i jeste problem,ne sudi ono sto ne poznajes. :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top