Honda na vrhu liste popularnosti

Honda na vrhu liste popularnosti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1. Honda Accord (2008- i dalje) 98.5%
2. Honda Jazz (2008- i dalje) 98.2%
3. Daihatsu Sirion (2005 - i dalje) 97.5%
4. Hyundai i30 (2007- i dalje) 96.8%
5. Ford Fiesta (2008- i dalje) 96.2%
6. Honda Jazz (2002-2008) 95.9%
7. Honda Civic Hybrid (2006- i dalje) 95.7%
8. Citroen C1 (2005- i dalje) 95.7%
9. Toyota Prius (2004- i dalje) 95.0%
10. Mazda 3 (2004-2008) 94.4%


huhuhuhuh :D
 
Član
Astra je napisao(la):
A ja liste, ja pola za tih auta nikad nisam ni cuo..

onda se stvarno dobro razumiješ u auta i pravo ti je mjesto na BHTUNINGU( sajt za tuning AUTA):lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
pa j*g ne interesuju me honde :p al realno gledajuci nikad nisam cuo ni za jedan model osim accorda i one civic
 

MTR

Član
hahahahahah , joj ja ljudi , podatak tu a niko ne vidi sta pise .

po meni :

Honda
Toyota
Nissan
Mazda
Mitsubishi

pa redaljka evropljana

:lol::lol::lol::lol::lol:

P.S. a ne vidje ovo gore , hahahahaahhahahahahhahahahahahahhahah , jao majko mila hahahahahahaha
 
Astra je napisao(la):
pa j*g ne interesuju me honde :p al realno gledajuci nikad nisam cuo ni za jedan model osim accorda i one civic

Braco draga,zar i 'vakih ima ovdje :icon_rolleyes:

Nisi nikad cuo za Fiestu,Mazdu 3,jazz,i30,ooo bogo dragi...

:lol:
 
Prosto ne mogu vjerovat,inace me ovaj Astra (bez ljutnje druze) uvijek znao iznenadit,nikad necu zaboravit njegov komentar na Zondu Cinque Roadster,parafraziram " Ovo mi je jedno od najruznijih i najmrzih auta i izlupao bih je cekicem".

Kad sam to procitao ja sam ostao sokiran cijeli dan :icon_eek:

:icon_confused:

Al haj,sloboda govora jel :D
 
Član
pa jel svi moramo mislit isto? Takodje ja vama mogu isto reci, sta radite ovdje a nemate tunirana auta zar ne? ovo se ne zove hondatuning.ba nego bhtuning, nisam rekao da ne znam za c1 i ekipu ostalu, ali hondu nikad nisam gotivio niti me to auto ikad interesovalo, a pogotovo taj pogani zonda :D
 

MTR

Član
Astra je napisao(la):
pa jel svi moramo mislit isto? Takodje ja vama mogu isto reci, sta radite ovdje a nemate tunirana auta zar ne? ovo se ne zove hondatuning.ba nego bhtuning, nisam rekao da ne znam za c1 i ekipu ostalu, ali hondu nikad nisam gotivio niti me to auto ikad interesovalo..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ljudi ja sam kao i mnogi koji su postali na ovoj temi isto tako tip koji je odrastao uz Golfa i zakleti VW-ovac, sto mnogi na forumu vec znaju, ali nedavno sam se vozio u novom Accordu i stvarno respect... Znaci, stvarno ako bih imao pare da kupim to auto uradio bih to bez razmisljanja... Mislim Passat CC je mrak ali skupo brate, i zato Honda definitivno best buy...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top