HONDA CTRR

HONDA CTRR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobro sefe nisam nista reko o ovjesu sta ste svi nadrkani sto se ljutite pise najjbolji ovjes al ne i najjtvrdi i najjbolji za sportsku voznju vec srednja zalost mislio sam na krivine prva je honda u klasi drugi gti golf treci opel astra za drzanje u krivinama
 
Član
sinko dragi opet brkas loncice..... atmosferski motor ima uvijek vise obrtaja od turbo motora, ali turbo mator ih siba....al ne zelim djabe se natezat...mislim glupo je kad budes s nekim iskustvom dodji da se natezemo....
 
Član
HuKa je napisao(la):
sinko dragi opet brkas loncice..... atmosferski motor ima uvijek vise obrtaja od turbo motora, ali turbo mator ih siba....al ne zelim djabe se natezat...mislim glupo je kad budes s nekim iskustvom dodji da se natezemo....

hehehe pa dok on dodje do tvog iskustva ti ces vec bit u penziji...
@HONDA POWERR to sto ti uzmes nekog ford-a il sta vec pa ga vozas po selu il gdje vec ne znaci da si sofercina, svi smo mi vozali bez vozacke i nema sta nismo radili... zato nemoj mislit da te zbog toga vise cijenimo il sta... i fakat pocinjes pretjerivat s hondom...
 
ma stvarno mislite da ne znam voziti pa vozim i karting u gerinom kupu sta sad koji djavo i nije selo vec BANJA LUKA a taj tvoj turbo ce da prospe na 402 jedna honda sa 1.6 motorom iz bl tako da dosta o turbu. Ako vec imas toliko iskustva citaj da turbo sjebava motor i da nikad turbo nece preci vise od obicnog motora imas svasta na netu samo citaj ti oderes ovu hondu dobijas sta oces od mene jel valja moze do 250 ma kolko oces mogu sve discipline a mozda se sretnemo za koju godinu ako nabavim auto pa cemo da se sibamo do tad turbo je za mene i ljude koji znaju sta valja sjebac motora
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
dobro sefe nisam nista reko o ovjesu sta ste svi nadrkani sto se ljutite pise najjbolji ovjes al ne i najjtvrdi i najjbolji za sportsku voznju vec srednja zalost mislio sam na krivine prva je honda u klasi drugi gti golf  treci  opel astra za drzanje u krivinama

ne znam samo gdje si uspio nac da honda type R i golf gti i opel astra imaju bolji ovjes od focusa st.ne pricaj gluposti

http://www.youtube.com/watch?v=c8UHN1SRvHM
 
Član
@HONDA POWERR pricas gluposti ko i u 90% svog teksta. Ja sam uvijek na SR-u a ti dodji s svim hondama sto mislis da idu pa da probamo...... (mislim valjda nekog znas ko vozi "jaku" hondu pa da probamo) posto s tobom se mogu trkat samo u kartingu, a jbga prevelk sam da bi stao u njega.....izvini jbga...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top