HONDA CTRR

HONDA CTRR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ha ha ko kaze da ne moze do maximuma ima puta samo treba muda od bl do laktasa mozes kako oces al uvece posle 12 h mozes i 400 ako auto moze tolko ha ha ko oce da navlaci to je najjbolje mjesto ako si kad tuda prosao
 
Član
a ja cu bas i tz otic na put bl - laktasi samo da bi jednom navuko auto do maximuma... ako cemo vec tako da negdje specijalno idem da ga navlacim (kad bi uopste imo takvo auto tj. 400-500ks) onda bi fino put po noge pa na neku pistu il autoput... jel tako il nije???
 
Član
RE: HONDA CTRR

ma pusti to honda vrti a fokus nema zvuk i osjecaj voznje ko ima para ovo ce da uzme ovo je sportska verzija a ubrzanje 5 sec sa 160 ks i prednjom vucom a fokus nece moci ni sa 4 wd do 100 za 5 sec mozemo se kladiti a ovo je atmosverski motor koji vrti a fokus turbo koji ne moze ni do 7000 znaci ko ima para ovo uzme i moze voziti krug samo rool bar stavi a fokus taj sto ce izaci nece praviti bolje vreme kruga bilo koje staze od ove honde ovo je sport

kasnim 3 dana ali et moram se ubacit kad vidjoh ovo, ocito nisi nikad cuo focusa ST kako radi cim ovo ijavljujes...posto u focusu ST-u je petak i ima zvuk da se najezis.......a honda dreci samo zato sto je atmosferski motor s sportskim auspuhom a do tog zvuka dodje i GTI 16v..... i poredis auta koja nisu ni blizu s cijenom. Kolko ima vrijeme type rr 0-250 ?
 
Član
Znam da volis hondu al da pljujes sve ostalo a honda je dobra....hljebati postedi nas a pogotovo mene posto ja dobro znam sta je honda type r i kolko je ona brza....
i jos ovo da dodam ne mora da znaci da je auto brze ako ima bolje vrijeme od 0-100..... jer neka auta pocnu da idu kako treba tek posle 100 km/h
 
to znam a do 250 nemam podataka a to do 100 to je sve do mjenjaca a honda ova nema blokadu na 250 vec ide preko a sto se tice ovog drecenja ha ha pa fokus se ne cuje od nje kad stanu jedno pored drugog a citao sam o stabilnosti fokusa nabija se na nos
 
Član
Et za tvoju informaciju Focus je stabilan..... posto sam ga ja vozio 220 km/h i vjeruj dobar je s obzirom na brzinu. A ti brkas loncice zvuk motora i zvuk auspuha dva razlicita svijeta.... al glupo je s tobom raspravljat kad si ti auto vozio jedino na igrici...
LP

@RCat uzela si mi rijec iz usta.... :) :) :) :) :)
 
Član
evo ti je nazad HuKa *g*

0003.gif
 
da da samo igrice vozio

vozio sam se u ctr-u mogu ti reci da ja zmaj od aut a jos je ona starija verzija a znam voziti ako oces da znas vozim ja fordica od starog ovuda po naselju a da znas da ctr ide malo slabije od bmw-a 540
motor 4400 u bmw oko 320ks
a honda jes slabija al dobro ljepi za sic a ne gledas stabilnost na 220 vec u krivinama naginjanje prolaz zanosenje a kod fokusa nabijanje na nos to znam citao sam kod verizje one od neznam tacno al mislim oko 220ks a sad ja nisam iso u njemu da mogu bas reci samo sta sam citao a bice vremena sigurno cu se i provozati a jel se sad cuje kad stane pored honde a cuje se i motor vise od izduva lep zvuk na 8500 rpm a a fokus ne moze tako visoko na kolko je njemu crveno
 
Član
kad si toliko procitao o focusu samo me zanima kako nisi procitao da ima najbolji ovijes u klasi,sto vazi i za fiestu,mondeo i ostale modele.nego ti sebi prvo kupi dobro biciklo pa njega zavrti u crveno da cujes taj zvuk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top